Yapraklı İlçesindeki Çöp Sorununda İlk Adım Atıldı

AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan, "Bugün çöp yığınlarını kaldırtıyoruz. İnşallah kalıcı çözümü içinde takipçisi olacağız."

Yapraklı İlçesindeki Çöp Sorununda İlk Adım Atıldı
12 Eylül 2023 - 20:02 - Güncelleme: 12 Eylül 2023 - 20:07
Çöp Sorununda İlk Adım Atıldı

Yapraklı ilçesi Akyazı- Kavak yolu üzerinde vatandaşların sağlığını tehdit eden çöp yığının kaldırılmasına yönelik hamle AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan tarafından yapıldı.

Akyazı - Kavak yolu üzerinde bulunan alan çöp yığını civar köylerin çöplerini dökmesi sonucunda büyük bir yığın haline geldi. Vatandaşların sağlığını olumsuz etkilememesi için, yapılan ilçe ziyaretinde ilgili yerlerle iletişime geçilerek sorunun çözülmesi için ilk adım atıldı.

Bölgedeki çöp yığını iş makinaları tarafından kaldırıldı.

AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Akyazı-Kavak yolunda vatandaşımızın sağlığını tehdit eden çöp yığınlarının kaldırılması hususunda ilçe ziyaretimizde vatandaşlarımıza söz vermiştik. Bugün çöp yığınlarını kaldırtıyoruz. İnşallah kalıcı çözümü içinde takipçisi olacağız." İfadelerine yer verdi.

Bu haber 1201 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Harun demir
  6 gün önce
  Yıllardır Yapraklı Belediye Başkanına O çöp yığını için her türlü sosyal mecrada yazı yazdık. sadece okunduğu ile kaldı. o kadar pis kokuyor ve o kadar pis bir görüntüsü var ki anlatılmaz. Çöp yığını artık yolun içine ve tarlalara taşmıştı. Belediye başkanı dururken il başkanının böyle bir yetkisi var mı bilmiyorum ama elini taşın altına koyduğu için sayın il başkanına bölge halkı olarak sonsuz teşekkür ederiz. Halka hizmetin partisi olamaz zaten. Teşekkürler sayın başkan
 • Ertuğrul Özdemir
  1 hafta önce
  ak parti il başkanının nasıl bir yetkisi var da hamle ondan geliyor? iyice parti devleti olduk. hamle, kaymakamlık, valilik, özel idare, belediye gibi kamu kurumlarından gelir. bir partinin il başkanı bunların önüne geçemez. selametle.
 • Musa Kaya
  1 hafta önce
  Yoldan geçtim çöpler uçuşuyordu tarlalara doğru. Manzara çok kötüydü. Bir çözüm şarttı