İlköğretim Haftasında Öğrenciler Makamları Ziyaret Etti

Başkan Vekili Yaylacı, öğrencilere isteklerini de sordu.

İlköğretim Haftasında Öğrenciler Makamları Ziyaret Etti
12 Eylül 2023 - 19:50 - Güncelleme: 12 Eylül 2023 - 19:54
İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında çeşitli okullardan öğrenciler Valilik, Garnizon Komutanlığı, Belediye Başkanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyaretler kapsamında; Çankırı Valilik makamını Hazım Dağlı İlkokulu öğrencileri Ebubekir Doğan, Zeynep Sevim Sonkaya, Hayrunisa Harmancı, Garnizon Komutanlığını; Mehmetçik Ortaokulu öğrencileri İlke Arslan, Yağız Berkay Balta, Azra Gamzeli, Belediye Başkanlık makamını; Mareşal Çakmak Ortaokulu öğrencileri İrem Erkara, Ahmet Efe Tanışman, Nihal Tekbaş, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ise Güneş İlkokulu öğrencileri Kayra Alp Coşkun, Elif Ada Elitok ve İkra Nehir Alan ziyaret etti.

Valilik ziyareti sonrasında Valimiz Sayın Taşolar, ziyaret bittikten sonra öğrencilere güzel bir sürpriz yaparak öğrencileri makam aracı ile okullarına uğurladı.

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının heyecanını yaşayan öğrenciler, makam ziyaretleri kapsamında beklentilerini ilimiz yöneticileri ile paylaştılar. Yeni dönemin hayırlı olmasını dileriz.

Öğrencilerden Çankırı Belediyesine İlköğretim Haftası Ziyareti

İlköğretim Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Mareşal Çakmak Ortaokulu öğrencileri, Çankırı Belediyesini ziyaret etti. Okul Müdürü Ayşe Yiğitoğlu ve Öğretmen İrem Erkaya eşliğinde makama gelen öğrenciler, Belediye Başkan Vekili Melih Yaylacı’ya makamda çiçek verdi.

2023-24 eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısı ile gerçekleştirilen ziyarette çocuklar ile sohbet eden Başkan Vekili Yaylacı, öğrencilere isteklerini de sordu.

Öğrencilerden ve öğretmenlerden gelen talepler, ilgili müdürlük tarafından not edildi. Öğrencilere Belediye Üretim Atölyesinde yapılan el emeği ürünlerin de olduğu çeşitli hediyeler veren Yaylacı, tüm öğrenciler, öğretmenler ve veliler için mutlu, huzurlu ve verimli bir eğitim öğretim yılı olması temennisinde bulundu.

Bu haber 2481 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum