Sallandık

Çankırı Eldivan İlçe merkez üssü olmak üzere 3.7 şiddetinde bir deprem meydana geldi.

Sallandık
06 Eylül 2020 - 06:00 - Güncelleme: 06 Eylül 2020 - 07:06

Geçmiş Olsun

06.09.2020 Pazar günü saat 05:52 sıralarında Çankırı Eldivan ilçesi Sarıtarla köyü 3.7 büyüklüğünde, 5.0 Km derinliğinde meydana gelen depremle sallandık.

Çankırı Eldivan İlçe merkez üssü olmak üzere 3.7 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Saat 05.52 de yaşanan deprem yerin 6.95 km derinliğinde oldu.

Allah’ım sen Beterinden koru yarabbim...

2020 Bütün Felaketler Sende!

Ya Öldür, Yada Güldür Yada Başımızdan Defol Git Bıktık Senden

Deprem kısa sürdü ama çok şiddetli salladı. Çok şükür can kaybı, mal kaybı bir şey olmadan şimdilik bu depremi de atlattık.

Allah’ım Ülkemizi, Milletimizi, Ordumuzu, Güvenlik Güçlerimizi Tabi Afetlerden Korusun İnşallah

Allah’ım bir yanda Covid-19 salgını, bir yanda Deprem, bir yanda Savaş çığlıkları atan şerefsizlerle mücadele, bir yanda Terörle mücadele, bir yanda peş peşe olan Orman yangınları. Daha ne sayalım ki? Rabbim sen biz kullarının sınavını kolaylaştır. Allah’ım sen bizlerin yar ve yardımcısı ol. Amin..

Deprem olunca felaket tellallığı yapıp bazılarının aklına Allah geliyor ya. Bu hassasiyetinizi Allah'ın emrini yerine getirmekte olup, emredilen kurallara uyup kul hakkına girmeyip Covid belasından kurtulsak nasıl olur? Mesafe, Maske, Temizlik. Dahası 12 yaşındaki kız çocuğuna yapılan ahlak dışı hareketi yapan o..., p… de unutmamak lazım. Geçmiş olsun Çankırım.

Bu haber 7103 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • mehmet
  3 hafta önce
  Günaydın geçmiş olsun Çankırı. Helal olsun www.haberci18.com a depremden hemen sonra sadece bu haber sitesinde yazıldı bu deprem haberi.
 • Burhan
  3 hafta önce
  Geçmiş olsun Çankırı. Rabbim beterinden korusun İnşallah.