Fuhuş Yaptırmaya Aracılık Eden Çekirge Elif Bu Kez Zıplayamadı!

Komşu vilayet Karabük’ten gelip Çerkeş’i mesken tutan, Çerkeş’de oturduğu mahallede huzur bırakmayan, geçen sene şikayetlerden sonra operasyonlarla yakalanan...devamını okuyunuz.

Fuhuş Yaptırmaya Aracılık Eden Çekirge Elif Bu Kez Zıplayamadı!
02 Ocak 2019 - 20:31

Çerkeş Emniyeti Elif D’ye Göz Açtırmadı

 

Çankırı’nın Çerkeş ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan zanlı Elif D.,tutuklandı.

 

Komşu vilayet Karabük’ten gelip Çerkeş’i mesken tutan, Çerkeş’de oturduğu mahallede huzur bırakmayan, geçen sene yapılan şikayetlerden sonra operasyonlarla yakalanan fakat; bir yolunu bulup tekrar meydana çıkan çekirge Elif D.,bu sefer zıplayamadı.

 

Çerkeş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışma sonucunda, ilçede bir evde fuhuş yaptırıldığı tespit edildi.

 

"Fuhuş yaptırmaya aracılık ve yer temin etmek" suçlarını işlediği iddiasıyla Elif D. ile ikametteki 5 yabancı uyruklu kadın yakalandı.

 

Geçen sene operasyon ile yakalanan Elif D., bu kez yine yakalandı. Kaldığı apartmandaki ailelerin defalarca şikâyetçi olmasına rağmen bir türlü yakalanamayan Elif D. nin Çerkeş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yürütülen titiz çalışma sonucunda, evinde fuhuş yaptırıldığı tespit edildi.

 

Ekiplerce düzenlenen operasyonda, "fuhuş yaptırmaya aracılık ve yer temin etmek" suçlarını işlediği iddiasıyla Elif D. ile ikametteki 5 yabancı uyruklu kadın yakalandı.

 

Tutuklandı

 

Emniyetteki işlemleri tamamlanan ve "fuhşa teşvik ile aracılık ettiği, yer ve imkan sağladığı" iddiasıyla adliyeye sevk edilen Elif D. çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklandı. Yabancı uyruklu kadınlar ise sınır dışı edildi.

Bu haber 9311 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum