Milletvekili Salim Çivitçioğlu "Şehrimiz Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen'in Destekçisiyiz" Dedi

Çivitcioğlu, İsmail Hakkı Esen’in de, milletvekillerinin de, il başkanlarının da bu memleket için bir değer olduğunu belirterek “Vatandaş bize bir kredi verdi meclise gönderdi, belediye başkanımıza başkanlık görevi verdi.

Milletvekili Salim Çivitçioğlu "Şehrimiz Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen'in Destekçisiyiz" Dedi
01 Kasım 2019 - 16:06

Belediye Başkanımızın Destekçisiyiz

 

Parti çalışmalarını değerlendirmek üzere bir cafede toplanan Çankırı AK Parti teşkilatının düzenlediği basın toplantısına katılan Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu “Biz İttifakız İfadelerinin Altını Çizdi.”

 

Çivitcioğlu, İsmail Hakkı Esen’in de, milletvekillerinin de, il başkanlarının da bu memleket için  bir değer olduğunu belirterek “Vatandaş bize bir kredi verdi meclise gönderdi, belediye başkanımıza başkanlık görevi verdi.

 

Vatandaş bize bir kredi verdi bizi meclise gönderdi, belediye başkanımıza başkanlık görevi verdi, bunlar gelip geçici görevler mühim olan bu zaman diliminde layıkıyla görevi yapmaktır. Kıymetli belediye başkanımız kalbinde art niyet olan biri değil. Derdi tasası bu memlekete hizmet yapmak olan bir başkanımız. Seçimden bu yana belediye başkanıma şunu söylüyorum; ‘Çankırı için neler yapabiliriz, Ankara’da neyi takip etmeliyiz? Ben bu şehrin hizmetkarıyım ve senin de söylediğin güzel, akla uygun projelerin takipçisiyim.’ Diye kendisiyle 3 defa telefonla görüştük.

 

Çivitçioğlu, “Cumhur ittifakını biz mecliste nasıl temsil ediyorsak Çankırı’da da öğle temsil edelim” şeklinde konuştu.

 

Biz işlerimizi takip ediyoruz. Ben şundan gocunmam, ‘bir hizmeti belediye başkanımız yapmış’ deniliyorsa Allah bereket versin derim. Onun yaptığı da bizimdir. Benim başka bir derdim yok derdimiz bu memleketimize hizmet. Biz ittifakız. Cumhur ittifakımızı mecliste nasıl temsil ediyorsak Çankırı’da da bunu sürdürüyoruz.

 

Kırkevler deki kentsel dönüşümle ilgili belediyemizle bu işi çözelim istiyoruz ama henüz bir dönüş olmadı.” Dedi.

 

 

 

Bu haber 1245 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum