Başkan Esen, Her Cuma Vatandaşla Buluşacak

Esen, “Belediye, halk için vardır. Halkımızdan aldığımız gücü, hizmetlerimizle halkımıza vermek istiyoruz." dedi.

Başkan Esen, Her Cuma Vatandaşla Buluşacak
11 Ocak 2020 - 20:39 - Güncelleme: 12 Ocak 2020 - 09:25

Buluşacak

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, düzenlediği “Halk Günü”nde hemşehrilerinin istek ve önerilerini dinledi. İstek ve şikâyetleri tek tek not aldıran Esen, kısa sürede çözüme kavuşacak durumlar için birim müdürlerine talimat verdi.

Çankırı Belediyesi,  Cuma gününü “Halk Günü” olarak belirledi. Her hafta Cuma günü vatandaşlar ile bir araya geleceklerini belirten Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, yılın ilk halk gününde onlarca vatandaş ile yüz yüze görüşerek onları makamında ağırladı. Vatandaşların istek ve önerilerinin yanı sıra şehrin ihtiyaç duyduğu projeler hakkında da istişare eden Esen, “Belediye, halk için vardır. Halkımızdan aldığımız gücü, hizmetlerimizle halkımıza vermek istiyoruz. Onlarla iç içe olmaya, istek, şikâyet ve önerilerini dinlemeye ve çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızdan gelen proje ve fikirleri de değerlendirmek istiyoruz. Belediyemizin kapıları halkımıza her zaman açık.” dedi.

Esen, Çankırı’yı üretken, ekonomik ve yaşanabilir bir kent haline dönüştürecek hizmet yolunda en büyük destekçilerinin yine Çankırı halkı olacağını ifade etti.  


 
 
 

Bu haber 3017 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Vatandaşın Derdi
    1 yıl önce
    Ben şahsi olarak diyorum belediyede hilal masa çalışmıyor, maillere bakmıyorlar, 4 milyonluk Ankara belediyesi bile 3 günde cevap yazdı. 80 bin nüfuslu ilden 6 aydır cevap verilmedi ayrıca instagram dan başkanımıza bir kaç istekte bulunduk malum hilal masa yazmayınca ama başkanımızda şurada çalışıyoruz, burada çalışıyoruz diye meşgul ondan da cevap alamadık. Artık isteklerimizi Allah'a dua ederek söyler olursa olur deriz.