Söz Verilip Fakat Yapılamayan Deveyolu Ve Merkez Yeniceköy Yolu Bezdiriyor (Özel Haber)

Anlamadığımız nokta, "İlin Valisi ve kurum müdürleri neden bu konunun üzerine eğilmiyor? Her gün o berbat yolda gidip gelinirken neden o yol yaptırılmıyor?"

Söz Verilip Fakat Yapılamayan Deveyolu Ve Merkez Yeniceköy Yolu Bezdiriyor (Özel Haber)
25 Haziran 2019 - 08:14

2016 Yılından Beri Söz Verilip Fakat Yapılamayan Deveyolu Ve Yeniceköy Yolu Bezdiriyor 

 

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu Milletvekilliği'nin birinci yılını değerlendirdiği sırada bizde Çivitçioğlu ve AK Parti İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık’a Deveyolu Ve Merkez Yeniceköy Yolunun hesabını sorduk.

 

Çivitçioğlu, Kente yapılacak yeni yatırımlar hakkında bilgi verirken, “Artık bundan sonra, bu saten sonra icraat zamanı, ilimizin tüm sorunlarını iki Milletvekili olarak çözmeye gayret göstereceğiz.” Dedi.

 

Deveyolu Ve Merkez Yeniceköy Yolunu da Masaya Yatırdık!

 

www.Haberci18.com İnternet Medyası olarak “Hükümetin destekleri ile Yaranlar, şehitler diyarı Çankırı’mıza bir şeyler kazandırmak için Milletvekillerini, Belediye Başkanlarını, İlimizde görev yapmış Valileri, Bakanlıkları, Siyasi Parti İl, İlçe Başkanlarını kısacası kimi gözümüze kestiriyorsak medyatik gücümüzü de kullanarak yukarıda isimlerini yazdığımız yönetici veya idarecileri yetkili, etkili şahısları sıkıştırarak var gücümüzle çalışıyoruz. Çankırı’mıza bir şeyler kazandırmak ve yapmak zorundayız, Niye?  Çünkü şehir bizim. Ama gel gelelim Çankırı’ya, Çankırılıya verilen sözler 16 yıldır tutulmadı, tutulmuyorda.

 

Şehrin gelişimini el birliği ile yapmamız, şehri en iyi noktaya getirmemiz lazım. Kurumlar, kuruluşlar fedakârlık yapacak. Biz kendimize değil yatırımları milletimize, Çankırı halkına yapıyoruz. Sonuçta gazeteciyiz, dünyada 5 güçten birisiyiz. Belediyenin yaptığı, Özel İdarenin yaptığı hizmet insanımıza yapılmış hizmettir” diye her alanda konuşuyorum, şahısları eleştiriyorum, hizmet için birlik ve beraberliğin önemi üzerinde duruyorum.

 

www.haberci18.com İnternet Medya editörü olarak yaptığımız tarafsız ve halkın sorunlarının çözümüne yönelik haberlerimizden ötürü Çankırı insanları adına gurur duyuyorum.

 

İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Karayolları, Belediye Uyuma. Garip Çankırıda Neler Olup Bitiyor Koltuklarınızdan Kalkıp Allah Rızası İçin Takip Edin.!

 

Deveyolu Ve Yeniceköy Yolu Sıcak Asfalt Yapılsa Olmaz mı?

 

Siz sayın yetkililerden Merkez İçyenice köyü yolunu haber yapmanızı zorlayan, basın ahlak ve kurallarımız çerçevesinde ilimizin en seçkin köylerinden olan Merkez İçyenice köyü yolunu gündeme almanızı rica ediyorum.

 

Çankırı Belediyesi Asfalt Şantiyesinden Yenice köy yolu, Kastamonu Karayolundan Orman Fidanlığına giriş yapılan yol Özel İdare ve Belediye ortaklığıyla sıcak asfalt yapılsa olmaz mı? Deveyolu ayrıca bir köy yoludur (Yeniceköy). O yol yapıldığında çok güzel bir eser ortaya çıkacağımdan hiç şüphemiz yok. 

 

Söz konusu köy Çankırı’mıza 7 km uzaklıkta olan bu köyde yaşayan halk şehre gelip gitmede çok zorluk çekiyor. Köye deve yolundan da ulaşılabiliyor. Kastamonu yolundan da. Fakat bu iki güzergahta günümüz de yapılan duble yollara nispeten berbat toprak yola sahip. Toprak yol olması kuru havalarda önemsiz ama yağışların etkisiyle yolun her tarafı çukur olmuş vaziyette. Özellikle Fidanlık müdürlüğüne de giden ara yol araç gereçlere zarar vermekte. Anlamadığımız nokta ise İlin Valisi ve kurum müdürleri neden bu konunun üzerine eğilmiyor? Her gün o berbat yolda gidip gelinirken neden o yol yaptırılmıyor?

 

Siz yetkililerimizden tek isteğimiz bu habere kulak vermenizdir. Bu yolu yapar ve yolun yapımında büyük dualara sahip olmak isterseniz size minnettar kalacağız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 3223 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Vatandaş
  11 ay önce
  Yönetemiyoruz, Yönetilemiyoruz, Yönetemiyorlar. Koltuklarda oturanlar gerçekten boş Çankırı'yı düşünen yok. Her yeri b*k götürüyor. Böyle olmamalı. Oto park, Kaldırım işgalleri, esnaf ve seyyar satıcılar kaplamış çok kötü. Yollar çok kötü Kontrol sistemi yok Vs......
 • Sampiyon
  11 ay önce
  İlk üçe gireriz beşe gireriz şampiyonluğa oynarız her seçim o yüzden olsa gerek.