AK Parti Çankırı Teşkilatından Teşekkür

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan Partisinde Teşekkür Toplantısı düzenledi.

AK Parti Çankırı Teşkilatından Teşekkür
24 Mart 2024 - 01:01 - Güncelleme: 24 Mart 2024 - 01:12
Teşekkür

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Başkanı Koray Erdoğan Partisinde Teşekkür Toplantısı düzenledi.

23.03.2024 Cumartesi günü saat 14:30'da İl Başkanlığı'nda gerçekleşen basın açıklamasına AK Parti İl Başkanı Koray Erodoğan, İlçe Başkanı Bahri Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, İl Gençlik Kolları Başkanı Sadık Çendek, parti yönetim kurulu üyeleri ve Çankırı’da faaliyette olan Yerel Medya, Ulusal Medya ve bazı İnternet Medya yönetmenleri katıldı.

AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan Konuşmasına Teşekkürler Çankırı, Teşekkürler Basınımızın Guzide Temsilcileri sözleriyle başladı.

Erdoğan, “Selçuklu atalarımızın göz bebeği Çankırı’m yine destan yazdı 45 bin’i aşkın katılımla bugün bir kez daha gördük ki Çankırı reisini yalnız bırakmaz, Çankırı her daim reisinin yanında. 31 Mart Yerel Seçimleri için Çankırı Hüseyin Filiz’i Başkan Yapmaya hazır ve kararlı…” ifadelerini kullandı.

Erdoğan konuşmasına şöyle devam etti:

AK Parti tarihimizin en kalabalık mitingini gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız 9 yıl sonra tekrardan ilimize ziyarete geldi. Bununla gururlandık bununla mutlu olduk. Programda ilçelerimizden il merkezimizden mitingimize katılan bütün hemşehrilerimize teşekkür ederim. Emniyet kayıtlarında 45 bin civarında katılım vardı. Bu Çankırı tarihinde bir ilktir. Yine aynı şekilde mitingimizde canlı yayınlarla haberlerinizle vatandaşlarımıza ulaştırdığınız için siz basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Görevli polis memurlarına, sağlık çalışanlarına başta il Valimiz, Emniyet müdürümüze, Sağlık müdürümüze teşekkür ediyorum.

Partimizin her kademesinde görev yapan bütün teşkilat mensuplarını davet ettik. 33 bin civarında üyeye sahibiz Çankırı genelinde. Çankırı’da 1,5 – 2 günde organizasyon yapıp bu kadar kalabalık bir miting düzenleyecek ak parti haricinde Recep Tayyip Erdoğan haricinde kalabalık sağlayacak başka yoktur. 9 yıllık hasretin üstüne adaylarımızda sahada iyi çalışması, başta Hüseyin bey olmak üzere güçlü isimler olması, milletvekilliği döneminde 3 dönem bu şehre çok güzel hizmetler etti. İnşallah belediye başkanı olarak da çok güzel hizmetler edecek. Ekipçe çok güzel organizasyon sağladık. Çankırı 76,76 ile Türkiye üçüncüsü olarak cumhurbaşkanlığı seçiminde cumhurbaşkanımıza çok ciddi bir destek vermişti. Bu desteğin ciddi manadaki göstergesini de miting alanında hep beraber görmüş olduk. Seçime de çok kısa bir zaman kaldı. Pazar günü milletimiz sandığa gidip en hayırlı kararı verecek. Bizim için mutlu olan gururlandıran kısımlardan biri de şuydu, Cumhurbaşkanımız TOKİ ve kentsel dönüşüm bizden fabrikalar Hüseyin beyden demesi. Hüseyin beye güveni, teşkilata güvenini gösterir. Hüseyin Bey OSB de kurduğunda kimse inanmıyordu OSB’nin kurulacağına. Japonlar buraya gelecek yatırım yapacak diye. Aradan kaç sene geçti, şu an 6 bin civarında çalışan 14 fabrika var. Bu sayı 30-40 tane daha üzerine çıkacak. Yer müsait yatırımcı var. İnşallah hayırlısı ile şehrimizin gelişmesi büyümesi için bütün gücümüzle gayret sarf edeceğiz.

Bu organizasyonda sabahlara kadar bayrak asan bu işin zahmetini üstlenen gençlik kolları başkanımıza ve üyelerine, kadın kollarımıza, merkez ilçe başkanımıza tüm teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum.  AK Parti 9 yıl sonra Cumhurbaşkanını cumhurbaşkanımıza ve parti kimliğimize yakışır şekilde ağırladı. En büyük teşekkürü de bu miting alanına hem ramazan hem de soğuk olmasına rağmen vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” Sözleiyle konuşmasını tamamladı.


AK Parti İl Başkanı Koray Erdoğan Konuşmasından sonra mikrafonların karşısına geçen AK Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Filiz, “Bu toplantı sizler aracılığıyla aziz halkımıza teşekkür toplantısı. Ama önce sizin gösterdiğiniz ilgi ve alaka için sizlere de çok teşekkür ediyoruz.

Yönetimimize de çok teşekkür ediyoruz. Organizeyi il başkanımız ve heyeti yaptı. Bu il başkanımızın cumhurbaşkanımızı ilk ağırlama mitingiydi.

Ekibiyle beraber, başta gençlik kolları kadın kolları merkez ilçe başkanımız sabahlara kadar çalıştı. Bu mitingin oluşumunda il başkanımız organizenin başındaydı ona çok teşekkür ediyorum. Çankırı tarihinde rekor katılım vardı mitingde. 45 bin sayısını Cumhurbaşkanımız bu sayıyı teyit ettirdi birkaç yerden.

Cumhurbaşkanımız kentsel dönüşüm ve TOKİ’yi söylemesi çok önemliydi. Konut meselesi cumhurbaşkanımız tarafından teminat altına alınırsa fabrikanın gelmesi zaten kolaydı. Fabrikalar bunu bekliyordu. Bu işin çözüme kavuşması lazımdı artık. Çankırı’nın büyümesi için. Cumhurbaşkanımız önce helikopterle kalabalığı gördü morali iyiydi. Biz de Cumhurbaşkanımızın bu memnuniyetini gördüğümüzde daha çok çalışacağız, projelerimizi anlatmaya devam edeceğiz.” İfadeleriyle konuşmasını sonlandırdı.


Toplantı soru cevap bölümüyle devam ettikten sonra amacına ulaşarak son buldu.

Bu haber 2097 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum