Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Asım Yılmaz

Yılmaz, Bu mahallenin yerlisiyim ve mahallemizin sorunlarını bilen bir mahalle sakiniyim. 8 yıldır 1.etap TOKİ de yöneticilik yapıyorum. 2 senedirde Mahallemizin sorunlarını çözmek için uğraş veriyorum. 2. Dönemdirdi (merhum) Bayram Ergan’ın azasıyım.

Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Asım Yılmaz
16 Aralık 2023 - 14:43 - Güncelleme: 16 Aralık 2023 - 14:51
Asım Yılmaz Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Olduğunu Açıkladı

Yılmaz, “Muhtarlık Ek İşimiz Değil Tek İşimiz” dedi.

Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Asım Yılmaz, “Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” ifadeleriyle yöneticiliğini yaptığı Mahallesi ve insanları için Muhtar Adayı olarak yoluna devam edeceğini söyledi.

Azaları ile birlikte değişime hazır olduklarının altını çizen Yılmaz, Fedekar, cefakar, kadirşinas mahalle sakinlerininde değişime hazır olmaları yönünde Muhtar Adaylığını açıkladı.

Yılmaz, “Mimarsinan Mahallesi bu şehrin sosyal ve kültürel hedeflerine ulaşmış mahallelerinden birisidir. Mahallemiz için tüm gücümüzle, azalarımızla, yerel yönetimlerimizle durmadan çalışacağız. Yapılması ne gerekiyorsa taşın altına elimizi soktuk, geri çekmeyeceğimizin bilinmesini isterim.. Saygıdeğer komşularım ve dostlarımızın göstermiş olduğu yoğun ilgiden yola çıkarak Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı oldum.”

Yılmaz açıklamalarına şöyle devam etti:

Çok kıymetli, saygıdeğer Mimar Sinan Mahallesi sakinlerim, değerli komşularım. Hepinize en kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Asım Yılmaz Kimdir?

03.01.1983 doğumlu, evli ve 2 çocuk babası. 1989 yılından beri Mimar Sinan Mahallesi’nde ikamet ediyor. Yılmaz, Bu mahallenin yerlisiyim ve mahallemizin sorunlarını bilen bir mahalle sakiniyim. 8 yıldır 1.etap TOKİ de yöneticilik yapıyorum. 2 senedirde Mahallemizin sorunlarını çözmek için uğraş veriyorum. 2. Dönemdirdi (merhum) Bayram Ergan’ın azasıyım.

1.etap TOKİ de aydınlatma sorunlarını, 10 yılın ardından 8 tane sokak aydınlatma direkleri dikerek aydınlatma işini bizler çözdük. Mahallemizdeki hasta, tek başına yaşayan yaşlılarımız, maddi durumu zayıf olan komşularımızın yardımına koştuk, koşmayada devam edeceğiz.

Mimar Sinan Mahallesiçin sizlerin dua ve destekleriylreski Muhtarlık Büromuzda hizmet vermeye devam edeceğiz. Mahallemizden kopmayacağız. Geçmiş yıllarda mahallemizin mühürlü ve kapalı olan parklarını açıp komşularımızın hizmetine sunduk. Biz muhtar olmadan uğraşarak bu hizmetleri yaptık. Sıradaki mahallemizin sorunlarını çözmek için siz saygıdeğer komşularımdan 31 Mart 2024 yerel şeçimlerinde desteğinizi bekliyoruz. Bizler kararlıyız, sizlerin desteğiyle kuruduğumuz yönetimle mahallemizi sosyal, kültürel yaşanır bir mahalle, hizmetlerinde eksik olmayan bir mahalle için çalışıp, çabalayacağız.”

Göstereceğiniz ilgi ve alaka için ayrı ayrı hepinizden Cenab-ı Allah’ım razı olsun.

Sizler var oldukça, dualarınızı eksik etmedikçe şahsım be azalarımın yapamayacağı bir iş yoktur. Sonuç olarak saygılarımla, selam, dualarımla hepinize hürmetlerimi sunarım. Kalın sağlıcakla.

Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Asım Yılmaz..

Bu haber 5872 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum