Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Böyle İlim Adamı Olmaz Olsun

14 Kasım 2018 - 14:24 - Güncelleme: 14 Kasım 2018 - 14:36

Olmaz Olun

 

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın, araştırmacı-yazar Kadir Mısıroğlu'nu ziyareti hakkındaki tepkiler çığ gibi büyüyerek artıyor.

 

Atatürk düşmanı, yunan artığı deyyuslara Alim diyen şerefsizler türemeye başladı.

 

Diyanet başkanı kalkmış kul hakkından bahsediyor. Bizde kendisine soruyoruz,”Senin oturduğun koltukta 81 milyonun hakkı var. Bırak o koltuğu hemen git o zaman...

 

Bunlar Müslüman Mı, Yoksa Ümmet Mi, Vallahi Şimdi Sorgulamak Gerekir. Hangi Devletin Ümmeti Ki Bunlar? Bunlar Sorgulanacak Çooooook İş Varda Neyse.

 

Hangi kurumuş vicdan, hangi satılmış ruh, hangi işgal artığı varsa duysun ve bilsin ki, Gazi Mustafa Kemal Atatürk milletimizin ortak değeridir.

 

Aşağıdaki satılmış, kökü dışarıya bağımlı olan it oğlu itlerin bu topraklarda yeri yoktur. Apo piçiniz yetti, vatan haini Fetö’nüz yetti, ABD ile Türkiye arasında bir süredir 'papaz' gerilimi yaşandı; Protestan cemaatine ait İzmir'deki Diriliş Kilisesi'nin papazı olan Andrew Craig Brunson’unuz yetti; olmadı şimdide sapık püsküllü Kadir’i ziyaret eden Atatürk’ü hutbelerden çıkaran diyanet işleri başkanınız yetti. Nedir bu milletin sizden çektiği?

 

Bu beyefendi hiçbir şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek hediyeler vermişmidir? Çıksın bunların hakkında konuşsun, ayakta alkışlayalım.

 

Mehmet Akif Ersoy’a “Pezevenk”, Kurtuluş Savaşı için; “Keşke Yunan kazansaydı", Kudüs’ü Haçlılardan alan Büyük Türk Hakanına ; “Selahaddin Eyyubi şerefsizdir...” diyen Kadir Mısıroğlu soytarısını ziyarete giden Diyanet İşleri Başkanına yuh olsun, yazıklar olsun!

 

Sapık püsküllü Kadir’i ziyaret eden Atatürk’ü hutbelerden çıkaran diyanet işleri başkanını kınıyor derhal istifa etmesini bekliyoruz.

Bu yazı 13881 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum