Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Çöp Kutusu Gibiyiz Ne Var Ne Yok Topluyoruz!!!

23 Şubat 2020 - 19:36 - Güncelleme: 23 Şubat 2020 - 19:50

Türkiye Olarak Ne Var Ne Yok Çöp Kutusu Gibi Topluyoruz!!!

Türkiye Yanlış Hesaplar Peşinde

İran'daki Koranavirüs nedeniyle İranlılar ülkemize akın etmeye başladı, han kapısına döndü memleket.

Van’daki Koranavirüs vakaları, Libya’daki şehitler, Suriye’de Mehmetçiğin ateş çemberinde kaldığı, burnumuza kadar b*k a batıp, iç dış politikalarımızın iflas ettiği neden gizleniyor?

Günün Önerisi

Kiminle olursanız olun, değerinizi bilen olsun!

Söyleyemediklerinizi duyana, eylemlerinizdeki zarifliğe, insanlığınızdaki güzelliklere, gözlerinizdeki derinliklere, yüzünüzdeki her çizgiye ve sevginize değer verenlerle birlikte olun.

Suriyelilerden Türk Askerine Saldırı Gerçekleştirilirken; Türkiye'den Onlara Kucak Açmak!

Şehitlerimizin katili Ruslar. Bu ne iki yüzlülük? Rusya ile çok ciddi anlamda sorunlar var, sıkıntılar açık açık yaşanıyor. Önceki ve iki şehidimizin Rusya olduğu unutulmamalı. İki yüzlülüğü unutma Türkiye. Kimse kusura bakmasında Türk halkı zekidir. Yapılanları, yaşatılşanları unutmaz, unutturmaz. Sizlerde unutmayın sayın yöneticiler. Bu halk günü gelince bunları size hatırlatacaktır.

Almanya’da insanlarımız sadece Türk ve Müslüman oldukları için hedef oluyor, ırkçı naziler tarafından katlediliyor. Onların gözünde biz yabancıyız onları kandırmak kolay. Neyse bizim ekmeğimizi yiyip, suyumuzu içip devletin tüm imkânlarından faydalanan içimizdeki ş***lere ne diyelim?

Geleceğimiz tehlikede. Suriyelisi, Iraklısı, İranlısı seri doğum yapıyorlar, buna dur demenin zamanı geldi. Türk askerine saldıranlar, tankımıza, topumuza, askerimize o taş atan ş***lerde yarın, bir gün Türkiye'ye gelebilirler. Onun için diyoruz ki, “Türkiye Çöp Kutusu Gibi Ne Var Ne Yok Topluyoruz. En acı olanı kimliğimizi, kişiliğimizi törpüleyen, ruhumuzu yoran; bunca kötü gidişe Dur diyemiyor olmamız.

''Devletini, memleketini terk ederek savaştan kaçan insanlara kapıları açmak bir insanlık görevimidir?” Yanlış anlaşılmasın kimseye kapıları kapatalım demiyoruz ama bu gelenler Türkiye'ye uyum sağlayabilecek mi? Bütün bunlar düşünülmeden bu kadar çok insanı şehirlere başıboş bir şekilde salmak ciddi problemlere neden olabilir.

Neyin Hesabındayız. Bunu Türk Miletine Açıklayan da Yok!....

Uğrunda ölemeyeceğin Türk devletinin ve bayrağının altına saklanma. Nefes alma. Ya sahip ol, yada defol git…

Van da sınırdan koronavirus girmesi endişesi varken deprem geldi. Dünya üzerinde bir çok felaketler ardı sıra geliyor, biz insanlar sebebini hep farklı şeylerden ararız kendimizi hiç sorgulamayız, sürekli eleştiririz.

Cinayetler, katliamlar, ihanetler, fuhuş, sapıklık, yalan, talan, hakka girme, bencillik, şükürsüzlük, ateistlik, inkar derken bunun yanında ülkelerin yapmış olduğu katliamlar, zulümler işkenceler, sömürü düzeni, kan gözyaşı, açlık sefalet içinde bırakılan insanların hesabının sorulmayacağını mı zannetti insanoğlu!

O devrilmez zannedilen devletler, hükümranlar, bir çoğu yıkıldı, helak oldu gitti, gitmeye de mahkûmdur. Allah aklımızı başımıza almamızı, ilk önce birey olarak, aile olarak kendimize çeki düzen vermemizi, arkasından toplumun düzelmesi, toplum düzelirse, ülkeler, yönetimler ve iktidarların düzelmesine vesile olacaktır.

Haksızlığın, zulmün her türlü pisliğin döndüğü dünyada depremler, salgın hastalıklar ve daha birçok şey kıyamet alametlerinde var. Fakire, fukaraya kimse el uzatmıyor. Yanı başında ekmeğe dahi muhtaç Türk, Müslüman kardeşlerimiz, insanlarımız varken; Suriyeli, Iraklı, İranlı, Afganlılarla ilgilenip onlara poşetler dolusu bir şeyler alıp alıp getirip, götüren bazı insanlar var. Kimse ben namaz kılıyorum, oruç tutuyorum vs. kurtuldum sanmasın bu dünyayı mazlum ve mağdurların iniltileri batıracak bu saatten sonra dünyada kimse huzur aramasın.

Bilimsel olmayan saçma sapan tedbirler yerine acilen kapılar kapatılmalı Suriye, Irak, İran her kimse yabancı uyruklu vatandaşları hemen en kısa sürede sınır dışı edilmeli. Vatanını milletini seven yetkililere sesleniyoruz. Sınırların hemen kapatılması ve uçuşların iptal edilmesini acil olarak talep ediyoruz. Yetkililer size sesleniyoruz kapatın sınır kapılarını virüs Van’a bulaştığı gibi tüm Türkiye ye bulaşır her şehre dağılır. Yoksa bu vebalin altından kalkamazsınız... Nokta.

Yoksa boynuzsuz koyunun, boynuzlu koyundan hakkını, hesabını soracağı dünyada neyin hesabını yapıyoruz. Rabbim her türlü düşmanın şerrinden, felaketten, afetten, hastalıktan muhafaza eylesin, Türk ve Türkiye düşmanları yaratıklarından korusun. Çöp kutusu gibi önünüze geleni toplamayı bırakın artık.
 

Bu yazı 1197 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum