Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


İddiaları Ya Cevaplayın, Yada İstifa Edin!

05 Mayıs 2017 - 09:46

Doğup Büyüdüğü, Canından Üstün Tuttuğu Memleketi Çankırı İçin Yaşamını Hiçe Sayan İnternet Gazetecisi Mustafa Çelik’e Övgüler Yağıyor

 

www.haberci18.com admini Mustafa Çelik Gündeme Taşıdığı Haberleriyle Kamuoyundan Hayır Dua Alıyor, Sayısı Çok Az Olan Bazı Kesimi de Memnun Edemiyor!!!

 

İnternet Gazetecisi Mustafa Çelik Çankırı’da faaliyet gösteren mahalli gazeteler ve internet medyacı hatta ve hatta Ulusal Basın Çankırı temsilcisi gardaşlarından kopmayarak, onlarla aynı adımı atarak yayımladığı doğru, dürüst ve belgeli haberleri ile basın ahlak kuralarına uyum sağlayıp, üsluplarına dikkat ederek tüm dikkatleri Çankırı’nın üzerine çekmek, yaranlar diyarı, şehitler diyarı Çankırı ve Çankırı insanı menfaatine yarayan tüm hizmetleri koparabilmek için, acaba şehrimize bir şeyler kazandıra bilirmiyim düşüncesiyle var gücü ile mücadelesine devam ediyor. 

 

Mustafa Çelik Ve Haberci18.com İnternet Haber Sitesi Kanunsuz İş Yapmaz!

 

Meslektaşlarımızıda töhmet altında bırakmayınız. Ya arkadaşlar işte adını söyleyemiyorum veya bir dille bir hata yaptık kusura bakmayın bir kardeşimizin özel haberlerinden  rahatsızlık duyuldu bu böyle oldu deyin canımızı yeyin, özür dilemezsenizde dilemen. 

 

Mahalli gazeteci ve internet medyacı tüm kardeşleri ile birlikte Çankırı’yı ilgilendiren çok sayıda önemli habere imza atan Mustafa Çelik “Vicdanım çok rahat, biz ağırlığımızı ve taşıdığımız yükün değerini biliriz.” Dedi.

 

Mahalli Basın Mensupları Ve İnternet Medyacıları Hakkında Çıkardığınız İddiaları Ya Cevaplayın, Yada İstifa Edin!

 

Çelik “Ateşle Oynuyorsunuz, Yanlış Atı Oynuyorsunuz.” Dedi.

 

İpin Uçunu İyice Kaçırdılar

 

Çelik” Şahsı ve sahibi olduğu haber sitesinin doğru tespitlerinden yola çıkılarak yaptığı özel haberlerinden rahatsız olanları, imzasız açıklama da bir kısım nitelendirilmesinde bulunarak isim vermeden bütün basın yayın organlarını töhmet altında bırakacak ucu açık, kışkırtıcı bir dil kullanarak üslup dersi vermeye çalışanları, yoruma dayalı köşe yazısı niteliğindeki açıklama metinin sonunda ise bazı basın yayın kuruluşlarına kesin yargıda bulunarak halkın tepki vermeye davet edilmesi ise hukuk devleti anlayışıyla bağdaşmayacak kurumsallıktan uzak nitelikte ifadeleri yazanları istifaya davet ediyor.

 

Çankırı’nın sorunlarını içeren, sahibi olduğu İnternet medyasında yayımladığı özel haberleri ile birden bire birilerinin canını sıkarak hedef tahtası haline gelen İnternet Gazetecisi Mustafa Çelik Çankırı’da faaliyet gösteren Mahalli Gazete sahibi ve çalışanlarıyla, bedel beklemeden, şan şöhret peşinde olmayan internet medya sahibi meslektaşlarıyla, Çalışan Gazeteciler Derneği başkan ve üyeleri ile birlikte Çankırı’nın sesini ve gücünü, özelliklede var olan sorunlarını Türkiye dışına taşımaya çaba gösteriyor.  

 

Çelik “Sebep basit gerçekleri yazdığımız ve malum çevreleri ürküttüğümüz için asılsız iddialarla içimizde Çankırı’nın kaderiyle oynamak, şahsımıza kulp takmak isteyen kötü niyetli birtakım zevat var.!”

 

Bu ülkede herkes…. olabilir ama haberci18.com ve Mustafa Çelik asla olamaz! Bazılarının alçak felsefesi, haberci18.com’un karakterine, yapısına, ahlakına uymaz. Bütün haberlerimiz, yazılarımız ve tüm yazarlarımızın yazıları ortada...

 

Ey İnsan! Gaflet uykusundan uyan! Boşuna mı yarattı seni Rahman? Yere, göğe bak! Bir şeyler oluyor! Doğal denge ve düzen bozuluyor. Bunlar uyarıcı işaretlerdir, Belki Kıyâmet’in sinyalleridir. Ne yapayım? Elden ne gelir deme! Son güvencen tevbeyi ihmal etme! Allah, Enfal süresinde bildirdi; Size iki güvence verdim dedi. Biri son peygamber, biri Tevbe’dir, Bu ikisi ilâhi güvencedir. Peygamber gitti, tek güvence kaldı, İşimiz tevbe, istiğfara kaldı! Tevbenin aslı, günahtan kopmaktır, Yaptığına pişman olup yanmaktır! Sonra Rabbimiz’den af dilemektir, Günahlara yeniden dönmemektir! Toplumsal tevbe, ilâhi emirdir, Doğal dengelerin güvencesidir. Tevbe edildikçe Kıyâmet kopmaz! Yerin, göklerin düzeni bozulmaz!.

Bu yazı 19248defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum