Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Üzgünüz, Kırgınız, Hüzünlüyüz

03 Ocak 2023 - 23:14 - Güncelleme: 03 Ocak 2023 - 23:36

Bunları Biliyormusunuz?

Çankırı ile ilgili doğru ve dürüst habercilik yapan şahsımız emek hırsızları, kendini bilmez klavye delikanlıları, şahsımızı çekemeyenler tarafından saldırılara maruz kalarak işlerine gelmediğimiz kişi ve kişilerce yargısız infaz ve linç edilmek isteniyoruz.

Üzgünüz, Kırgınız, Hüzünlüyüz, Sözün Bittiği Yerdeyiz...

Mustafa Çelik ve sahibi olduğu
www.haberci18.com İnternet medyası ile oyun oynanmaz! Oynayanlarda, "Hem Adalet huzurunda, hem Allahımın huzurunda bedellerini maddi ve manevi olarak misli misli ödemişlerdir. Eline, beline, diline sahip olacaksın hemşehrim...

Ben İnternet Medya yönetmeniyim, haberlerimizi beğenmeyenler, rahatsız olan varsa kusura bakmasında sayfama gelmesin, benle arkadaş olmasın. Boyumuz kısa ama; yüreğimiz dev gibi. Yürekli ve adam gibi görevini yapan gazatecilere selam olsun.


Aklınızda bulunsun; uğruna bir şeyler yaptığınız için pişman ettirmeyecek olan insanları seçin, onlar için çabalayın sizin verdiğiniz emekleri görmezden gelen sizi yok sayan insanlar için çabalamayın, çünkü bir şeye boşa emek verdiğinin farkına varmak insanı hem kırar hem üzer...!

Daha kötüsü...?


İnsanlar sosyal medyada neyi görüyorlarsa ona göre davranıyorlar, asılsız yorum ve eleştiriler yapıyorlar. Oysa bu çok yanlıştır. Buradan bütün mecralardan uygunsuz paylaşımların, açık saçık, ahlak bozucu küfür, hakaretler vb. benzeri paylaşım yapanların çok acil kendilerine çeki düzen vermeleri, sayfalarımızdan ayrılmaları lazım. Ya sev yada terk et.

Şehrimizin sevilen, sayılan ve saygın insanlarından, değerli güzel insanı Mustafa Çelik kardeşinize yazılı veya sözlü saldırmak hiç kimsenin haddine değil.

Gecemizi, gündüzümüzü unutarak tek derdimiz memleket parolası ile yolumuza devam eden, şehri ve şehrin insanlarına sahip çıkabilen yürekli adamla sataşmak hiç bir kimseye fayda sağlamaz. Allah sağlık, afiyet ve uzun ömür verdikce Çankırı’mızın hamalı olmaya, her konuda taşın altına elimizi değil; tüm vücudumuzu sokmaya kararlıyız.. Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın.

Ş
apkam kafamda eğri duruyor olabilir. Hayat felsefem ve yaşadığım davranışlarım ağzımdan çıkan her söz doğrudur. Kimilerinin zoruna, kimilerininde hoşuna gitsede yaşadığım hayatın bedelini ben ödüyorum.

Kimseye hesap bırakmam. Bu yaşıma kadar Şehrimden alacağım zerre kadar aklıma gelmedi. İnternet Medyacı olarak şehrim ve insanlarına borcumu nasıl öyebilirim diye düşündüm. Çok şükür karşımda kimseyi konuşturmadım. Doğru bildiklerimle, dürüst ve ilkeli habercilik anlayışıyla Çankırı’da yayın hayatıma; hile, şaibe, yalan, dolan katmadan, olaylara objektif ve tarafsız bakarak, bağımsızlığımızıda her daim koruyarak haber yapan ve adam gibi görevini yerine getiren yürekli bir yaranlık görevimi yaptım, yapmayada devam ediyorum.

Zaten sallamayı alışkanlık haline getirmiş onlara diyecek laf çok Allah onları ıslah etsin. Dost gülüş bekler düşman çöküş. Allah büyük gülüşlerimle beni idare etsin. Bizde çöküş sadece secdeye ve yaradanadır. "Tek Derdi Memleket Parolası" ile yoluna devam eden, Çankırı ve Çankırılı hemşehrilerine sahip çıkmaya, kimselere diz çökmemeye azimli ve kararlıyız.

2023 yılı ilk köşe yazımı bazı atasözleri ile noktalamak istiyorum.

www.haberci18.com İnternet Medyası İmtiyaz Sahibi Olarak, “Eğilseydik çok kapıdan geçerdik de, hep bu dik duruşumuzdan kaybettik.

Biz kimseyi yarı yolda bırakmadık. Herkes menfaatinin bittiği durakta indi. Fırıldak önceden bir oyuncak çeşidiydi. Şimdilerde çogu insanın yaşam stili oldu.. Allah bu tür insanlardan korusun.

Kurdu olmayan dağın köpeği kral olur. Sorun itin havlaması değil kurdun yokluğudur. Kurt gibi yuvana sahip çıkmazsan it gibi kapı kapı gezersin. Kurt kendi yolunda yürür! İt tasması kimin elindeyse onun yanında yürür.! Kurtlar ile köpekler arasında tek bir fark vardır: ’Kurtlar’ sevdiğinin peşinden., Köpeklerse kemik atanların peşinden gider..!!

Sürüde öküzü olmayan Çobanla uğraşır. Camide gözü olmayan İmanla uğraşır. Hastaneye düşmeyen Doktarla uğraşır. Vatan sevgisi olmayan içimizdeki hainler devletle, Mustafa Çelik ile uğraşır. Böyle bilene. Sürçü lisan yaptıysam af ola.


İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktık. Hoşcakal 2022 ve hoş gel bize 2023!

Bu yazı 1196 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum