Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Başsağlığı Değil Baş İstiyoruz!

15 Şubat 2021 - 20:12 - Güncelleme: 27 Şubat 2021 - 20:12

Teröre, teröriste dün, bugün dolaylı, dolaysız direk, endirek siyasi parti, siyasetçi, sivil toplum kuruluşu, ilim adamı, bilim adamı, akademisyen amir memur, işçi, kişi yada kişiler kim destek oluyorsa hain'dir, şerefsizdir katli vaciptir... Ne Mutlu Türküm Diyene (M.Ç)

Terörist Osman Öcalan'ı TRT'ye çıkaranları, üç beş oy uğruna İmralı'ya koşturup Teröristbaşı'ndan mektup getirenleri, Habur'da, Oslo'da, İmralı'da terör çetesi ile fingirdeşenleri yere göğe sığdıramayanlar nasılsınız?.. Mutlu oldunuz mu?..

Bazı Vatandaşlarımızın Türkiye'de Yas İlen Edilsin Diye Paylaşımlarını gördük. Kimse kusura bakmasın; Yas Yok İntikam var!

Başsağlığı Değil Baş İstiyoruz!

Bu Ülkede Eksik Bir Şey Var. Bu Nedir Diye Soracak Olursanız, “İdam Sehpasıdır… Kısasta da Hayat Vardır…”

Kahraman Türk askerimizin karşısına çıkamayan korkak terör örgütü pkk’lı teröristler tarafından 2015-2016 yıllarında kaçırılıp yıllardır haber alınamayan ve bir mağarada kalleşçe şehit edilen 13 görevlimize Allah’tan rahmet, aileleri ve yüce milletimize baş sağlığı diliyoruz.

Hdpkk İle İş Tutup, Şehitlerimize Üzülme Yüzsüzlüğü Ne Zaman Biter Acaba!!!


Hiç kimse demiyor ki 13 şehit vatan evladımız çözüm sürecinde kaçırıldı. Hiç kimse demiyor ki pkk’nın içine sızdırılan mit elamanlarımız kozmik odaya girilince deşifre oldular ve şehit edildikleri için istihbarat alamadık. Hiç kimse demiyor ki hdp binasının önünde terörist anneleri beklerken şehit olan asker anneleri de orada nöbet tutuyordu da neden hiç bahsedilmedi?

Birilerine söylenecek o kadar çok söz varki. Terörist biriyle kahvaltı yapmak isteyenler, cezaevinde ziyaret edenler. Gizli kapalı görüşmeler yapanlar… Unutmayın ki Türk Milletine yapılanları Devletimiz yarına bırakır. Ama; sizler gibi hainin yanına bırakmaz. İnanıyorum ki bu saatten sonra bırakmayacak da.

Mecliste, vatandaştan daha kıymetli haklara ve dokunulmazlıklara sahip oldurulan terörist vekillerinin o mecliste olmalarına sebep olan ve hala orada hak sahibi olmalarına müsaade eden ses çıkarmayan, kürsüye çıkıp iki laf söyleyemeyen kim varsa... Tepeden tırnağa.. Bu ülkenin her ferdinin hakkı size zehir zıkkım olsun... Terörist temsilcisi vatandaştan daha kıymetli olamaz!!!

Şehit evlerine düşen “Ateş” Demirtaş’a özgürlük isteyenlerin “Evine de” düşsün. Anaların göz yaşını, ocaklara düşen acıyı, siyasi çıkarları için kullananlara da yazıklar ve lanet olsun...

Bu Ülkede Terör Bitermi?

Savunmasız, silahsız 13 güvenlik gücü personelleri vurmak, annesi ile birlikte bir bebeği araç içinde patlatmak, eşinin yanında Astsubayı sırtından haince vurmak Hdpkk lilere yakışır! Bunları yapanlar ile barış ve kardeşlik istemek, düşmana merhamet göstermek vatan hainliğidir.

Amerika'nın, Batının, İsrail’in satılmış uşakları, taşeronları hepinize lanet olsun. Eli kanlı hdp, pkk’lı teröristler tarafından alıkonulan fakat kurtarılmayı beklerken, kahpece katledilen şehitlerimiz onlar sivil, sıradan vatandaş değildiler, bu ülke için ölüme gözü kapalı koşanlardı. Unutulmaz kahramanlar... Şehidin sivili, üniformalısı olmaz. Ama şehitlerimizin 2’si mit mensubu, 3’ü polis memuru, 8’ide TSK mensubu. 2015-2016 yılları arası kaçırılan görevlilerimiz. (Mit Görevlisi, Polis, Astsubay, Uzman Çavuş ve Er)

Türkiye'de Adalet Yok ki!

Kahpeler rahat rahat yaşıyorsunuz bu vatan da. TBMM’sinde de adamız diye çıkıp konuşuyorsunuz ya işte bu koyuyor adama. Unutmayın ve bunu beyninize iyi kazıyın ki Türk Milleti olarak yaptıklarınızı uutmayacağız.

Beyninize iyi kazıyın ki silahsız insanlardan akıttığınız kanda boğulacaksınız, kurtuluş ve kaçışınız olamayacak! Sizin yaptığınız resmen hainlik. Sizlere Müslüman demek İslam’a hakarettir.

Türk Devleti olarak aleyhimize hareket eden her haini vurun istiyoruz! Türk düşmanlığı yapan ve pkk’yı destekleyen ülkeler kahrolsun. pkk’lı hdp’ye şirin gözükün siyasilerin aşı avuya dönsün. Dilerim Allah’tan yeryüzünde pkk’lı tek bir baş, tek bir taş kalmasın. Hdp’li vekillere asla maaş verilmemeli ve tamamının milletvekilliği an itibariyle düşürülmeli!

pkk/ypg demek insana ve insanlığa ait olan her değer ve emanetin imhası demektir. Hain örgüt tarafından kaçırılıp bir mağarada alıkonulan on üç sivil görevlilerimizin, katledilmesiyle ilgili acı haber milli yüreklere ateş topu gibi düşmüştür. Nihayetinde söz hükmünü kaybetmiştir!

Herkes tarafını ve tercihini yapmalıdır: Ya hıyanet ya hidayet, ya melanet ya da millet.

Teröristleri tavuk gibi kesemiyorsan, teröristlere yakışan idam kararını gündeme oturtacaksınız, başka kurutuluşumuz yok!

Türkiye sınırına 65 km mesafede bulunan terör örgütü pkk lı piçlerin en güvendiği üs bölgesi olan Gara da esir tutulan asker, emniyet ve mit görevlisi kardeşlerim kalleşçe şerefsizce elleri bağlı bir şekilde şehit edildiler. Alem i İslâm da Kısas vardır. Bundan sonra hainleri yaralı yada sağ almak olmamalı aynı şekilde hepsinin de kafalarına sıkılıp leşleri atılmalıdır.

2002 de terör sıfırdı. 18 yılda teröre zirve yaptırdınız, yüzlerce vatan evladını şehit verdik teröre, bir de şehide kelle dediniz, çözüm projesi dediniz. Silah, bomba depolattırdınız şehirlerde, kandile selam gönderdiğinizi de duyduk elhamdülillah. Bunların onda biri bile teröre yardım ve yataklık yaptığınızın delilidir. Ama şehit cenazesinde yumurta bana atılıyor, niye onlara atmıyorsunuz demeye getiren Kemal Kılıçdaroğlu sana ne demeli. Yalanı yanlışı var mıydı sözlerinin? Şimdi açık açık her şey ortada.

Akil Adamlar Nerede Dersiniz?

Teröristleri dağdan indirip davul zurna ile karşılatanlar nerede? Çadır mahkemeleri kurduranlar nerede? 2002 yıllarında Nusaybin'de gebereceğini anlayınca teslim olan terörist kahpeyi ailesiyle (!) buluşturarak boy boy fotoğraf çekinmemiş miydiniz?… Utanmayın ve o günlerde neler yaptıklarınızı da açıklayın.

Peki, geride gözü yaşlı bıraktığınız yüzlerce masum yavrucakları, babalarıyla kim buluşturacak? Bunun hesabını verin.

Terörist Sevici Bu Kafayla Terör Biter mi?

Bebek katili Apo tutuklandığında dağda kaç terörist vardı ise, şu an ondan daha fazlası var. O sayısının 3-4 katı terörist öldürülmesine rağmen, yine en az o sayıda terörist var... Terörist öldüre öldüre terörün kökünün kazınılacağına inanıldığı sürece, arkadan gelen terörist sayısı azalmayacağı gibi, anaların yüreklerinin yanması da sürüp gidecek. Keşke bu gerçeği ülkemizde herkes görebilse...

Artık bırakalım kısır iç siyasi tartışmaları da, büyük Türkiye'nin inşasına kim nasıl destek verecek bunu tartışalım. Seçimimizi düzgünce yapalım.

İyiye doğru gittiğimizin farkında mısınız? Hayır. Aksine eski günlere geri gidiyoruz. Duamız, dualarımız ve beklentimiz odur ki, bu belanın bir an önce bitmesidir, milletin başına örülen bu çorabın, millet kararıyla baştan çıkarılmasıdır, inşallah çok güzel günler görecek bu necib milletimiz. Ama bir şartla o da idamın yolunu açmakla.

Terör öldürmekle de bitmez hükümetinin bilerek izlediği yoldan da terör bitmez. Siyasilerin hazırladığı bu zemine dayanarak öldürmekle, yüzlerce şehit vermekle terör bitmez. Milletin kafasını bilerek karıştırmak olsa gerek  bu siyasilerin yaptıkları yanlışlar!!

40 yıldır bitmeyen ve arkasında maalesef halk ve dış güçler desteği olan bir terörün aynı yöntemle ne zaman biteceğini merak ediyoruz ve soruyoruz. “2080'de mi, yoksa 2200 yılında falan mı?”

Bir birimizi kandırmaya oyalamaya gerek yok. Üzülerek söylüyorum bu kafayla terör bitmeyecek, bitmez gibide gözüküyor. Allah göstermesin her gün bir, üç, beş, sekiz şehit daha veririz. Ve her gün bir evde daha insanlar kan ağlar. En önemlisi de kimse buna dur demez. Neden biliyor musunuz? Çünkü insanlar zaaflarına karşı gelemiyor. Çünkü kimsenin sözlüğünde empati kelimesi yok. Çünkü hep olan vatanı için savaşan insanlara olur. Tek taraflı söylemiyorum. Biri tarafından kimse öldürülmeyi hak etmez. Bir kaç insanın çıkardığı sorunları bir çok insan çekmemeli. Sorunları çıkaran insanları, teröre destek veren, o kişileri bilmem kafanızda tasarlayabildiniz mi?

Terörün nasıl biteceğini bana sorarsalar şöyle biter derdim. Evet biter. Hemde nasıl biter biliyormusunuz.. İran’ın yaptığı gibi tuttuğunu tavuk keser gibi kesersen bak nasıl bitiyor... Gör ozaman.

Terör bitmeye biter de, bu etnik mesele bitmez. Bunlar bu kafada oldukça bu böyledir. Terörist unsurlar kaypak ve korkak bir yapıda olduğu için belli bir irade gösterilirse onun rüzgârıyla bile terör örgütüne diz çöktürülür. Türk ordusu terörle mücadelesini başarıyla tamamlayan 7 ordudan biridir. Uluslararası kaynaklarda bu böyledir. 1999’da devletime hizmet etmek istiyorum, aslında ben de Türküm diyen bir çakalbaşının örgütü mü bitirilemeyecek???

'Terör belası ülkemizde çok canlar yaktı ve yakmaya da devam ediyor.’

Şehitlerimizin evlerinde, baba ocaklarında yaslar var, üzüntü hakim. Şehitlerimizin evlerine şanlı Türk bayraklarımızı asmakla bu işler savsaklanmamalı. Terör belasının üstesinden nasıl gelebiliriz diye Türkiye’yi yöneten liderler gözyaşlarına boğulan şehit eşlerine ve çocuklarına sarılarak teselli bulmaya çalışmamalıdırlar. Timsah gözyaşları dökmemelidirler.

“Teröre, hainlere inat daima kardeşlik, daima barış ve daima demokrasi diyeceğiz” diyerek birlik ve beraberliğin özellikle bu günlerde daha da önemli olduğu vurgusunu yapan siyasiler kimi kandırıyorlar? Birlik ve beraberliğin özellikle bu günlerde daha da önemli olduğu vurgusunu yapan vatandaşlar siyasilerden, ülkemizi yöneten liderlerden şehit törenlerinde fazlasıyla üzerine düşeni yapıyor.. Yeter artık göz yaşlarımıza hakim olamıyoruz.

Ülke Yanarken, Yakana İdam Diyemeyen İdarecilerden Hesap Sorulmalı, Yargılanmalılar…

Evet, vatan için şehit olma konusunda elbet sorun yok, sorun ihanette, terörü besleyenlerde, çözüm süreci adıyla besleyip büyüten, destek verenlerde, vatan hainlerinin boynundaki yağlı urganı çıkaran ve geçirmeyenlerde, maalesef sorun bu ülkenin idarecilerinde.

Bu aziz vatanı korumak, İslam'ın sancağını dalgalandırmak için cepheden cepheye koşan ve bu uğurda canını feda eden bütün şehitlerimizin ruhunu şad eyle Ya Rabbi!...

Birliğimize, dirliğimize göz dikenlere, izzetimize, şerefimize kurşun sıkanlara fırsat verme Allah’ım. Dinimizin, milletimizin bekasını sarsacak her türlü dahili harici fitnelerden fesatlardan milletimizi memleketimizi halas eyle Allah'ım. Tarih boyunca nice saldırıya mertçe yiğitçe karşı durmuş insanlarımıza bu cinayetler karşısında metanetli, ferasetli, soğukkanlı ve iradeli olmayı lütfeyle Allah'ım. Fitne ateşiyle bizi tutuşturmak isteyenlere karşı yekvücut olmayı, tek bilek olmayı milletçe hepimize nasip eyle Allah'ım. Allah’ım, şehitlerimizin huzurunda ellerimizi açmış yalvarıyoruz. Kandırılmış, beyinleri yıkanmış, dağlara çıkmış kendi halkına ihanet ettiğini, kendi milletini vurduğunu fark etmeden eli silaha sarılmış bu insanları uyandır. Islah eyle. Islah olmayacaklarsa kahhar ismi celilinle kahreyle Allah'ım.

Bugün burada, canı, gözü gibi büyüttüğü fidan gibi delikanlıları, genç yiğitleri yetiştiren ve gururla, iftiharla, dualarla başı dik, alnı açık, gururla, göğsünü gere gere askere uğurlayan annelerin, babaların, emeği geçenlerin kalplerinden geçen duaları da kabul eyle. Amin.

Bu yazım umut ederim bazı gafillerin gözünü açar. Ve pkk ile masaya oturup müzakere edenlerin gerçek yüzlerini görmelerini sağlar!

Şehit edilen görevlilerimizin masum yavrucaklarını babalarıyla kim buluşturacak?

Geçmiş senelerde Nusaybin'de gebereceğini anlayınca teslim olan terörist kahpeyi ailesiyle buluşturuyorsunuz... Bunları unutmadık.

Yeter Artık, Söz Bitsin, Kanun Konuşsun. İdam İstiyoruz

Biri İdam Gelmeli Mi Demişti, Varsa Vijdan Ve Samimiyse Evet Gelmeli...! Yeter Artık, İdam İstiyoruz.

Terörün Kaynağı Da Belli, Amacı Da!

FETÖ, PKK, PYD, YPG, DHKP-C, TİKKO, İŞID omuz omuza. Bebek katillerine himmet verenler, Allahsızlar, buna ne diyeceksiniz....! Artık herşey deşifre olmuştur. Terörün Kaynağı Da Belli, Amacı Da. Ya Türkiye'yi yönetenler!!! Sizlerin Amacı Nedir? Daha Neyi Bekliyorsunuz?.. Açıklarmısınız?

İdamı Ağzında Geveleyenler Şehit Eti Geveliyor...!

Ülke Yanarken, Yakana İdam Diyemeyen Adammıdır...!

Katil kim? Tetikçi kim? Teröre idam diyemeyen kim? Bu duruma ülkeyi taşıyan kim?

Bir günde 16 şehit, onlarca yaralı vatan evladı var. Dokunulmazlıkların kaldırılması konusunda ertelemeyi maharet bilen meclis üyeleri şehitlerimizi sabırla izlemeye devam ediyor.

Vatan millet naraları atıp mangalda kül bırakmayanları, Atatürkçülüğü kimseye vermeyenleri, Allah’tan, Kitap'dan dem vuranları Allah’ın kısas emri ve vatan için herkesi teröre idam demeye davet ediyorum. Biliniz ki her biriniz oy devşirmecilerinin takibindesiniz, duyacaklardır.

Hatırlarsanız geçmiş senelerde Bitlis'te teröristler, yola döşedikleri patlayıcıyı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirdi. Saldırıda 6 askerimiz şehit olurken, yaralılarımızda vardı. Teröristlerle çıkan çatışmada 1 korucu şehit oldu, 1 asker daha yaralanmıştı. Buna ne diyeceksiniz? Bunlar ne çabuk unutuldu beyler?

1984'ten beri en iyi yaptığımız şey... Terörü kınamak, faillerine bet dua edip sövüp saymak... Şehitlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa dilemek.. Başka yaptığınız ne var Allah aşkına söyleyin.

Sonuç?

Keloğlan hikayeleri anlatılırken şöyle bir tekerleme var hani "Az gittik uz gittik Dere Tepe düz gittik birde geriye dönüp te baktık ki bir Arpa boyu yol gitmişiz"

İdam Gelmedikçe, Samimiyetle Terörle Mücadele Edilmedikçe, Zarar Ziyan Aile Efradına Ödetilmedikçe Bu Ülkede Terörün Bitmeyeceği Aşikar.

Tarih 14 Şubat 2021. Tekrar acımız çok büyük.

Başsağlığı dilemek icra makamlarının alışkanlıkları oldu, biz başsağlığı beklemiyoruz, idam yasasının meclise getirilmesini ve geçirilmesini bekliyoruz. Şehit olan bir vekil evladı yokken acımızı anlamanızı da beklemiyoruz. Beyler görevinizi yapın bu Türk Milleti için yeter... Türk tarihi çok basiretsiz idareciler gördü. Ancak hiç biri teröristle pazarlık masasına oturmamış, vatan hainlerinin illere, ilçe ve köylere silah depolamasına göz yummamıştı. Bu vahim durum sizlerin hatta tüm meclis üyelerinin eseridir...

Ürkek olma, erkek ol, bize başka vatan yok!

İdam cezası uygulanmalı, terörist eylem mahallinde asılmalı, zarar ziyan terörist ve ailesine ödettirilmeli. Vatan hainleri vatandaşlıktan çıkarılarak sınır dışı edilmeli.

Yine geçmiş yıllarda Pkk karakol basıyor asker şehit ediyor, işid füze atıyor, Kilis'te vatandaşlarımız ölüyor, ülkemizin önemli şehirlerinde bombalar patlıyor insanlar ölüyor! 18 yıldır da ülkeyi, koalisyon iktidarlarının ülkeyi iyi yönetemediği algısına inandırılan halkımızın istikrar olur diye oy verdiği Cumhur ittifakı tek başına yönetiyor!

Evet, vatan için şehit olma konusunda elbet sorun yok, sorun ihanette, terörü besleyenlerde, çözüm süreci adıyla besleyip büyüten, destek verenlerde, vatan hainlerinin boynundaki yağlı urganı çıkaran ve geçirmeyenlerde, sorun bu ülkenin idarecilerinde, yani TBMM meclisinde kardeşim.

Ses ver Kemal bey ses ver!
Ses ver Meral hanım ses ver!
Ses ver Ahmet bey ses ver!
Ses ver Ali Bey ses ver!
Ses ver Abdullah bey ses ver!
Ses ver İmamoğlu ses ver!
Ses ver Mansur bey ses ver!
Ses ver Tunç bey ses ver!
Ses ver Washinghton ses ver!
Ses ver Brüksel ses ver!

Pkk’lı alçaklar, 14.02.2021 günü 3+13= 16 evladımızı şehid etti. Millet İttifakı kararını vermelidir; Pkk/Fetö hattında durup, elinize bulaşmış şehid kanı ile mi dolaşacaksınız? Yoksa, özeleştiri yapıp; Milletten, Bağımsızlıktan ve Devletten yana mı olacaksınız? Kararınızı verin, kimden yanasınız?

Devlet ebed müddet yaşasın diye can veren şehitlerimizden, gazilerimizden ve halen cephelerde vuruşan yiğitlerimizden Allah razı olsun. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. Hainlere fırsat vermesin...

Allah, vatan, bayrak ve milletimizin rahat ve huzuru için vatani görevini yaparken, nöbet beklerken can veren şehitlerimize rahmet eyle Allahım. Ruhlarını şad, günahlarını mağfiret, yerlerini cennet mekân eyle Allahım. Ana-babalarına, yakınlarına, ülkemize, milletimize sabırlar ihsan eyle Allahım. Oğlu şehit düşmüş bayrağa sarılmış tabutunun başında yürekleri yanarken vatan sağ olsun, her şey vatan için diye haykıran şehit ana babalara yardım eyle Allah’ım. Vatanımıza, milletimize, kardeşlerimize birlik, dirlik, barış, huzur ve sukunet ihsan eyle, zalimleri kahreyle Allahım. İslah olmazlar ise kahreyle, perişan eyle, param parça eyle Allahım. Kâbeyi yıkmak için gelen ebrehenin fil ordusunu, gönderdiğin Ebabil kuşlarının attıkları taşlarla delik deşik ettiğin gibi şu günlerde ülkemize, milletimize askerimize düşman olup saldıran fetö ve pkk'lıları, diğer hainleri ve yandaşlarını delik deşik eyle Allahım. Ülkemizi idare eden devlet adamlarımıza ve komutanlarımıza faydalı, doğru karar vermelerini nasıp eyle, kurunun yanında yaşın yanmasına müsaade eyleme, asker ve polisimize cesaret, güç, kuvvet, zafer nasip eyle yarabbi.“


Türkiye’de ezanları susturmaya, bayrağı indirmeye, vatanımızı bölmeye, milletimizi parçalamaya, bu eli kanlı örgütlerin ve arkalarındaki güçlerin, nefesi de, takati de yetmeyecektir. Duamızı bir kez daha tekrarlıyorum. Allah askerimize, polisimize sabırlar versin. Tüm şehitlerimizin ruhu şad, mekânları cennet elbet. Allah’ım gani gani rahmet eylesin. Yaralılarımıza acil şifalar, gazilerimize sağlık, sıhhat, uzun ömürler ver yarabbi. Amin. 

Bu yazı 1765 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum