Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Acırsanız Yarın Önüne Geçemezsiniz

09 Kasım 2019 - 15:26

PKK/YPG'li teröristler, Barış Pınarı Harekat bölgesine çoğunluğu havan ve tanksavar roketi olmak üzere 07.11.2019 tarihi itibariyle son 24 saatte 8 taciz ve saldırı gerçekleştirdi.

 

Ülkemizde teröre çok kurban verildi. Terörü yapanları, destekliyenleri, göz yumanları lanetliyorum, Allah onları kahru perişan eylesin.

 

TBMM de hain besleyen tek ülkeyiz.. Yazıklar olsun! Dün hdp kongresinde İstanbul’un göbeğinde bebek katiline selam gönderen satılmış bölücü hainlere devlet birşey yapamıyorsa yazıklar olsun.. Devleti bu konuda göreve davet ediyorum. O kadar şehit verdik veriyoruz da. Şehitlerimize de saygınız yok.. Adamlar açıkça terör propagandası yapıyorlar. Bunlara şimdi acırsanız yarın önüne geçemezsiniz.

 

Bunlar yaşanırken "TSK tarafından Barış Koridoru tesisine yönelik mevcut mutabakatlara tam olarak uyulurken, PKK/YPG’li teröristlerin Barış Pınarı Harekât bölgesine yönelik tacizleri sürüyor. Teröristler son 24 saatte havan, roket ve keskin nişancı atışıyla toplam 8 taciz/saldırı gerçekleştirdi."

 

Devleti bu konuda göreve davet ediyoruz. O kadar şehit verdik veriyoruz da. Şehitlerimize de saygınız yok..

 

YPG/PKK terör örgütünün ABD ve Rusya ile yapılan anlaşmaları ihlal ederek bölgeden çekilmediğini kundaktaki çocuk dahi biliyor. Barış Pınarı Harekatı "Ülkemizin gerçek dostlarını görme bakımından önemli bir fırsat oluşturdu. Tüm dost devletlere teşekkürlerimi sunabiliriz ama; Türkiye'yi karşısına almak pahasına teröristlerin hamiliğini yapanları, kiralık katillere kol kanat gerenleri unutmamalıyız.

 

Ağacın Kalitesi, Özünden! İnsanın Kalitesi Sözünden! Belli Olur!!

 

Arap devletleri İsrail’e karşı 70 yıldır birlik olamadılar. Lakin Türkiye’ye karşı 7 günde birlik oldular. Onun için Arap seviciliğini bırakalım.

 

Arap devletlerini protesto ederek bu satırlarımı baba atasözümle süslemek istiyorum.

 

Bindirmişler bir gemiye rotasından haberi yok. Korkuyor Türküm, Müslüman’ım demeye atasından haberi yok. Şeriat der fitne yayar, Müslümanı kafir sayar. Görülmemiş böyle h*yar hatasından haberi yok.

 

Biz Türk milleti ve insanları olarak bazı arap devletlerinin yaptıkları yanlışlıkları hak etmiyoruz diye düşünüyorum. Kalemi yazanlar yayınlasın bu arap devletlerinin yaptıklarını. Bu insanların (Arapların) Türk ve Müslüman düşmanlığını seslerimiz duyuluncaya kadar sayfalarında, köşelerinde yayınlasınlar. Yayınlayamazlar, yayınlarsalar birileri pirim vermez onlara. Nerede öyle Türkiye’de cesur kalem?

 

“Buradan dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’dan rica ediyorum. Durma, bekleme vur. Ne Amerika ne de Rusya onlara verdiğimiz süre içerisinde teröristleri bölgeden çıkaramadı. Bu yüzden terör örgütleriyle mücadelemiz kararlı bir şekilde sürsün oyalanmanın bir anlamı yok. Acırsanız yarın önüne geçemezsiniz.

 

“Yanlış yaptığımızda bizi uyarmazsanız sizde hayır yoktur. Uyardığınız halde sizi dinlemezsek, bizde hayır yoktur.” Bilgilerinize.

 

Ey Hainler;

 

Ey Vatansızlar;

 

Ey Kalleşler;

 

Eşini ziyarete giden asker eşinden ve 11 aylık bebekten ne istediniz vatan mı istediniz de şehit ettiniz? Kanı bozuklar, Allahsız, kitapsızlar. Bunları unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız. Allah topunuzun belasını versin.

 

Ordu çıkmışsa sefere tartışma ve siyaset biter. Mehmetçiğin arkasından dua edilir. Aksini düşünen varsa sütü, kanı bozuktur yada haindir. Suriye’de başarısız olmamızı bekleyen Amerika'dan daha tehlikeli olan içimizde ki Vatan hainlerini güldürme ALLAH'ım..

 

Ne Mutlu Türküm Diyene. (M.Ç.)

Bu yazı 4351 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum