Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


www.haberci18.com'dan Özel Bayram Mesajı

26 Mayıs 2020 - 10:51

www.haberci18.com’dan Bayram Mesajı

Ülkemizin Covid-19 ile mücadelesinde; Türk Milleti olarak büyük bir imtihandan geçiyoruz. Unutamayacağımız bir 2020 yılı geçirmeye de devam edeceğiz. Kaç yüzyılda bir yaşanır bilinmez bir bayram yaşıyoruz bu bayram.

Bayramlar sevindiğiniz kadar değil, sevindirdiğiniz kadar bayramdır. Bayramlar insanlar arasındaki sevgi, saygı, dayanışma ve kaynaşmanın doruğa çıktığı özel günlerdir. Üzücü bir sessizlik yaşıyoruz. 2020 yılı Ramazan Bayramı namazsız, tekbirsiz, evlatsız, torunsuz, koşmuşuz, dostsuz, telaşsız tarihe not edilecek.

Bu özel Ramazan Bayramında dost ve akraba ziyareti yapmadan, büyüklerin elleri, küçüklerin gözleri öpülmeden, imtihanı büyük bir bayram eda edeceğiz. Sağlık ve huzurla nice bayramlara kavuşabilmek duasıyla; Allah’ım! İslâm’a ve Müslümanlara yardım et! Devletimizi, ülkemizi ve milletimizi her türlü tehlikelerden koru! Bize dünya ve ahirette iyilikler ve güzellikler ihsan eyle! Bizi, ana-babamızı ve bütün mü’minleri bağışla! Vatanımız, milletimiz, bayrağımız, ezanımız, kuranımız için savaşan Mehmetçiklerimizi, tüm güvenlik güçlerimizi koru. Şüphesiz sen dualarımızı işitir ve kabul edersin. Cenab-ı Allah’ım ağzımızın tadını, birlik beraberliğimizi bozmasın İnşallah. Bayramlarımızın Müslümanların ve tüm insanlığın selametine vesile olması dileklerimle dualarımızın kabul olmasını Cenab-ı Mevlâ’dan niyaz ediyor, Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, siz dostlarıma saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.

2020 Ramazan Bayramında yaşananların aksine; karşılayacağımız Kurban Bayramımızı kucaklamak dileklerimle.
 

Bu yazı 1118 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum