Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Çankırı'nın İsmini Kötüye Çıkartıyorlar!

07 Aralık 2019 - 14:03

Çankırı'nın İsmini Kötüye Çıkartıyorlar!

 

ATV'de iki Çankırılı aile var. Lütfen s.. tir edin şunları ekrandan. Memleketin ahlakını bozuyorlar ve ben bundan çok utanıyorum...

 

"Herkes kapısının önünü ve kendi sokağını temizlesin" sözüne inanırım...

 

ATV'de Esra Erol'un programındalar. Adamın birisi çocuk istismarından hapse girmiş. Evli komşusu da onun 5 aylık hamile genç karısını kaçırıp karısına kuma yapmış. Karısı ve kaçırdığı hamile kadının annesi bu durumu kabullenmişler. Boynuzlanan öbür herif hapisten çıkmak üzereyken kuma giden kadın eski kocasının evine dönmüş. Şimdi çocuk kimden kavgası veriyorlar ekranda. Hem de iki de bir Çankırı diyerek...

 

Türkiye'nin çivisi çıkmış. Komşu adam, komşusunun 5 aylık karısını kaçırmış Çorum'da ve Çankırı'ya götürmüş. M.D’nin karısı daha rahat, kadının kocasına kocam karına aşık oldu peşini bırak demiş. Daha neler duyacağız. Allah sonumuzu hayretsin.

 

İkinci Ayrı Bir Olay Bunlarda Çankırı’nın İsmini Kötüye Çıkaranlardan!

 

Esra Erol'da canlı yayınında akıl almaz kaçış öyküsü! 15 yıllık eşi Makbule Tunçbilek'i bulmak için Esra Erol'da programına katılan Mehmet Tunçbilek, eşinin bir kilo et karşılığında akrabasına kaçtığını iddia etti. Eşi Makbule Tunçbilek ise skandal açıklamalarda bulunarak, "Kocam 13 yıl önce ben hamileyken bana karpuz almadı. Alsaydı ben evden kaçmazdım." ifadelerini kullandı. Esra Erol'da programına katılan Mehmet Tunçbilek, yıllar sonra eşi Makbule Tunçbilek ile canlı yayında yüzleşti..

 

Programda çarpıcı açıklamalarda bulunan Makbule Tunçbilek, "Sevgilim Bayram'ın çocuklarını çok seviyorum. Kendi çocuklarımı görmek istemiyorum. Kocam bana 13 yıl önce bana karpuz alsaydı evden kaçmazdım. Bayram bana mangal yaparken ona aşık oldum." ifadeleriyle stüdyodakilerin ağzını açık bıraktı.

 

Yarın gayrı meşru çocuklar, meşru çocukları geçecek..
 

O zaman ülkeyi O.. çocukları yönetecek.

 

Bu Çocukların Babası Kim? Ya da Ahlaksızlığın Dibi!

 

Evli kadın ekrana çıkmış.

 

2 çocuğu var, ancak ikisinin babası da kocası değil.

 

Kadın tek tek birlikte olduğu erkeklerin ismini veriyor ekrandan, onlar da koşuyor DNA testi yaptırıyor, ancak çocukların babası onlar da değil.

 

Kadınsa ekrandan birlikte olduğu erkeklerin adını vermeye devam ediyor; kazara çocukların babasını belki isabet ettirir!

 

Türkiye şimdiye kadar böyle bir ahlaksızlık sanırım görmemiştir!

 

Zina ve fuhuş eskiden de vardı ama zinanın suç olmaktan çıkarılmasıyla sadece yasa korkusu değil, Allah korkusu ve kuldan utanma da kalktı ortadan.

 

Bu nesebi gayrisahih ve veledi zina çocuklar kim bilir yarın devletin hangi kademesinde milletin geleceğine yön veriyor olacaktır!

 

Eskiden, fuhuş ve zinayı önlemek sadece yasanın görevi değildi, mahallenin imamı, muhtarı, bakkalı hatta abisi de müdahil olurdu olaylara.

 

Mahallenin namusu onlardan sorulur, namussuzlar mahallede barınamazlardı.

 

Şimdi ise insanlar evlerini günlük, hatta saatlik kiraya veriyorlar!

 

Geçenlerde bana da gönderilen imzasız bir yazıdaki şu paragrafları pek beğendim:

 

"Öğretmen saygı görürdü. Ana baba gelip höt döt edemezdi. Onlar da öğrencilere tecavüz etmezlerdi.

 

Öğretmenlerden gizli sigara içmek cesaretti ama, okul önünde uyuşturucu satmak akla hayale bile gelmezdi!...

 

Komşunun çocuklarını istediğin gibi öper koklar oynardın.. Kimse 'ulan çocuğu taciz mi edecek' diye seni kollamazdı.

 

İnanan, inanmayan herkes çocuklara melek gözüyle bakardı. Mahallenin imamından dayak yemek işin şanındandı ama taciz edilmek akla bile gelmezdi.

 

Babana gidip Cemil Hoca sırtımda sopa kırdı dedin mi 'vay piç kurusu delirttin mi hacı abiyi' diye bi araba dayak da ondan yerdin ama 'sana başka bir şey yaptı mı' diye sormazdı..."

 

Gelelim Türkiye'yi Yaralayan Ceren Özdemir Cinayetine!

 

Bu vebal caniye iyi hal uygulayanlar hepinize yetecek...

 

Hey YaRabbi asıllar ne ile uğraşıyoooor, vekiller ne ile.

 

Ceren Özdemir cinayetinde sorgulanması gerekenler; böyle bir caniye iyi hal uygulaması yapanlardır.

 

Adeta Suç Makinesi!

 

Polisin başarılı operasyonuyla yakalanan Özgür A.'nın sabıka kaydının kabarık olduğu ortaya çıktı.

 

Yakalanma anında 2 polis memurunu da bıçaklayarak, yaralayan Özgür A.'nın yıllar önce bir çocuğu öldürdüğü ortaya çıktı. Cinayetin ardından kaçan zanlı, firari olarak yargılandığı davada 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

 

Hakkındaki yakalama kararı doğrultusunda her yerde aranan Özgür A., 2018 yılında hırsızlık yaparken suçüstü ele geçirildi.

 

Poliste 12 ayrı hırsızlık suçundan kaydı da bulunan Özgür A.'nın Aralık ayının başında kapalı cezaevinden açık cezaevi kısmına geçtiği, 1 Aralık tarihinde çarşı izninde geri dönmeyerek firar ettiği anlaşıldı.

 

Gündem saptırmak için bilinçli yapıldığını düşünüyorum artık. Kanun yapıcılarda uygulayıcılarda mazlumdan, halktan yana değiller! Her fırsatta zalimden yana tavır alıyorlar.

 

Af Tekliflerini Görüşeceğinize…

 

“Adalet yetersiz, sorgulanmalı, Cezalar eksiksiz, uygulanmalı, Katiller, caniler idam almalı.” Bu konuları görüşün.

 

Asla indirim yapılmamasını istediğimiz suçlardan terör, mükerrer suçlar, cinsel istismar, uyuşturucu, kasten adam öldürme ve organize suçlar olarak sıralaya biliriz

 

Ne zaman af çıkacak? 2020’de af çıkacak mı? İkinci yargı reformu paketinde yer alacak olan ceza infaz kanunundaki değişiklikle ilgili detayları merak edenler özellikle bu iki sorunun cevabını araştırıyor. Bilindiği üzere ceza infaz kanunundaki olası değişiklik binlerce mahkûma erken tahliye yolunu açacağı için af yasası olarak nitelendiriliyor. Bu veballer canilere iyi hal uygulayanlar hepinize yetecek... Bu millet sizi asla affetmeyecek. Haberiniz olsun.

 

Bu yazı 2811defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum