Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Değerli Takipçi Ve Okuyucularımızın Dikkatine

01 Şubat 2020 - 20:41 - Güncelleme: 01 Şubat 2020 - 20:55

Değerli Okuyucularımıza, Kıymetli Facebook Arkadaşlarımıza Duyurulur

Dikkat Edin

Birkaç gündür arkadaşlık talebinde bir artış var. Gelen bütün taleplerde gerçekten sayfa arkadaşlığımız, ortak arkadaşlarımız olarak gözüküyor. Ama işin aslı düşünüldüğü gibi değil. Hemen kabul etmeden inceliyoruz, birde görüyoruz ki arkadaşlarımızın hesapları çalınmış.

Anlaşılan bu dostlar da tuzağa düşmüş ve gelen talepleri kabul etmişler. Ancak talepte bulunan kişiler genelde işe yaramaz adamlar. Dolayısıyla; bu arkadaşların, bu tür talepleri kabul ederken dikkatli olmalarında fayda var.

Hesaplarınıza Saldırı Var, Çalma Çırpma, Hırsızlık, Tuzak Var!

Kısacası hesaplarınızı iyi kontrol edin derim. www.haberci18.com İnternet Medyası ve Mustafa Çelik olarak adınıza gelen arkadaşlıkları kabul etmediğimiz gibi silip atıyorum. Sazan gibi atlamayalım, dikkatli olalım. Tüm okurlarımın dikkatine sunulur.

Facebook'ta arkadaşlık talebini kabul ettiğiniz kişinin ilk yaptığı şey fotoğrafınızı beğenmek, arkasından da size özelden el sallayıp, ikinci tekil şahıs zamiriyle "Nasılsın" mesajı atmak ise, o kişiyi derhal engelleyin, atın listenizden. Bir b*ka yaramaz kişidir, hatta kişi bile değildir o! Muhtemelen bir robottur sizinle diyaloğa geçmek isteyen! Özellikle binlerce arkadaşı ve takipçisi olan dostlara önemle hatırlatırım... Saygılarımla. M.Ç

 

Bu yazı 1629 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum