Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Baammm Baammm Baammm

13 Aralık 2020 - 21:12 - Güncelleme: 13 Aralık 2020 - 21:33

OH OH OH

Teröre, Teröriste, Teröriste Destek Verene, Düz Bakanlardan Olmadık, Olmayız da… (M.Ç)


Süleyman Soylu meclis bütçe konuşmasında HD(P)KK'nın ve destekçilerinin içinden geçtiği anlarda Milyonlarca insanlarımız ile İstikamet Kızılelma diye haykırmasında gözlerimiz yaşardı, tüylerimiz diken diken oldu.

Reis'in 5 atlısı, mecliste PKK ve destekçilerine füze üstüne füze fırlattı!

TBMM Genel Kurulunda konuşan İçişleri Bakanı Soylu'dan HDP sıralarına: “Beş yıldızlı otel yapıyoruz Hakkari'ye. Paralar PKK'ya gitmiyor, millete gidiyor.” Dedi.

HDP koltuklarından inlemeler geliyor, acı içerisinde kaldıkları duyuluyordu... TBMM masalarına zarar veriyorlardı. Bunu tüm dünya izledi.


Bu adamı (Soyluyu) işte sırf bu yüzden seviyorum.

Yüreğine Sağlık Sayın Bakanım. Sen Çok Yaşa Süleyman Soylu

Baştan aşağı Anadolu ve yiğitlik kokan, buram buram vatan aşkı ile bezeli konuşmasını, şairane, halisane ve yiğitçe bir üslupla, terör sevicilerin suratına baka baka haykıran adama Soylu denmez de ne denir? (M.Ç)

Bakan Soylu, "Örgüte istihbarat sağlayan, belediye kepçesiyle çukur, barikat kazan, belediye aracıyla terörist cenazesi kaldıran, bombalı eylem yaptıran, teröristin adını cadde ve sokaklara veren, belediye binasında roketatar ve silah depolayan, arka odadaki Kandil'in müfettişinden talimat alan adamlara, elinde silah yok ve mağarada yaşamıyor diye göz yummuyoruz" dedi.

Adam gibi adam Rabbim nazardan saklasın her türlü beladan korusun. Allah’ına kurban yiğit adam, bu kadar soysuza bir tane soylumuz yetti de arttı.

Soylu adam gibi adamdır. Bilen bilir bilmeyen kendi bilir.(M.Ç)


Sn. Süleyman Soylu'nun konuşmasında "Türkiye Kızılelma'ya yürüyor."' dediği anda, kameraların Milliyetçi Hareket Partisi grubuna dönmesinin haklı gururunu yaşıyoruz!

Devletimiz Var olsun, Milletimiz Var olsun, Allah Türk'e Yâr Olsun Hedef Kızılelma. (M.Ç)

Bizde Her Şeyin Affı Var. Hainliğin Asla!!!

Kandilin etiketli y***ı topunuz gelin paslandık zaten…

HD(P)KK'nın destekçilerine sesleniyoruz, “Yıllarca bu vatanın ekmeğini yediğiniz halde ihanet ettiniz, etmeye de devam ediyorsunuz. Sizin özgürlük anlayışınız terörizmdir. Biz, teröriste terörist; haine hain demekten vazgeçmeyeceğiz. Uzaktan kumandalı kadrolu vatan hainlerine, tasması kandilde olan sözde aydın müsveddelerine eyvallahımız yoktur.” (M.Ç)

Yanlış gördüklerimizi dile getiriyoruz. Devletin İçişleri Bakanını düşman gibi göstermeye çalışan, şahsımızı üzen yalamalar bilsin ki bizler vatanımızın bir kum tanesi için ölüme koşarak gidenleriz, ezan, bayrak ve milletimiz için canından, cananından geçenleriz, biz vatan, millet şuurunu yüreğinde yaşatan, yaşamında destur edinen, onurlu dik duranlarız. Biz dikenli yolu seçtik, pişmanda değiliz. Devlette bizim, millette bizim. (M.Ç)

Bakan Soylu, FETÖ ile mücadeleyi anlatırken de HDP'liler sıralara vurmaya devam etti.


Soylu, "FETÖ bir istihbarat örgütüdür, FETÖ bir terör örgütüdür. Ama FETÖ'nün yaptığı en önemli şey, biz 2 bin 200 yıllık devlet geleneği sahibiyiz değil mi. Çok zorluklar çektik. Geldiler kafamıza bastılar, üzerlerimize bomba yağdırdılar ama devletin içindeki omurganın sağlamlığı bize yeniden devlet kurdurdu" dedi.

Pkk temsilcisi ile arka bahçelerde oyları ile destek veren fetö cemaati, yayın kuruluşu olan kanalları iş başında, bu kanalların uydu üzerinden de kaldırılmasını istiyoruz. Vatan hainlerine bu ülkede yer yok. İşini doğru yapmak doğru insanlarla çalışmakla başlar. İçişleri Bakanlığı'nın devreye girerek müfettiş görevlendirmesini talep ediyoruz.(M.Ç)


Vatanımızın bir kum tanesi için ölüme koşarak giderek, ezan, bayrak ve milletimiz için dua ediyoruz. 
 

Bu yazı 1935 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 18 li
    1 yıl önce
    Helal sana Soylu analar ne yiğitler doğuruyor maşallah. Sana da helal Mustafam sen de az değilsin hani.