Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Havlamasını Bilmeyen Köpek, Sürüye Kurt Çağırırmış

29 Kasım 2020 - 21:36 - Güncelleme: 29 Kasım 2020 - 22:39

Türkiye İdam Cezasını Geri Getirebilir mi?

İdam Cezasına Dönüş Mümkün Olabilir mi?

Köşe yazıma bir fıkrayla başlamak istiyorum dostlar ne dersiniz?

İki emekli parkta güvercinlere yem atıyorlardı,

Birinci ihtiyar: “Şu güvercinlere ne zaman yem atsam, siyasetçileri hatırlıyorum.” Dedi.

Diğer ihtiyar; Neden? Diye sorunca ekledi; “Yerde dolaşırlarken elimizden yiyorlar, havalanınca kafamıza sıçıyorlar.. :)

Bu Ş.... Dokunulmazlığını Kaldırın, Savcılarımızın Önünü Açın!

Milletvekilleri dokunulmazlık zırhına sığınıp; Devlet ve Devlet Birimlerine kolay hakaret etmemeleri gerekmektedir.

Toplumda kimi kesimlerden ‘İdam isteriz’ çağrıları yükseliyor. Bu olaylar insan ruhunda derin yaralar açıyor, hepimizi dumura uğratıyor ve toplum elbette bu insanların cezalanmasını istiyor.

İdam cezasını yeniden geri getirme düşüncemizi gözden geçirmemiz gerektiği açıktır. Çocuklara karşı cinayetle sonuçlanan taciz ve tecavüz olayları kamuoyunu her zaman hassaslaştırmıştır. Vahşice işlenen kadın cinayetleri, terör saldırıları kamuoyunun canını sıkmaya devam etmektedir.

Çocuk İstismarı Vakalarına Karışanlar, Kadın Cinayeti Vakalarına Karışanlar, Vatan Hainliğine Kalkışanlar, Terör Örgütü ve Teröristlerle İç İçe Olanlar aynı şekilde can vermedikçe milletin vicdanı soğumaz, soğumuyor da.  

Darbelerin, hainliğin, ırza geçmelerin ve katliamların önüne geçebileceğini düşündüğümüz idam cezasının yukarıdaki açıkladığımız birkaç madde ile sınırlandırılıp geri getirilmesini bir daha tartışabileceğimiz bir dünya hayal edelim.

“Eğer bir kimse insanlarımızın canına kıyıyorsa; bu kadınsa, çocuksa, askerimiz, polisimiz ise, bunları katledenler, en kötüsü vatan hainliği yapıyorsa, TSK’ya dil uzatabiliyorsa mutlaka idam cezası ile cezalandırılmalıdır. Bunun başka yolu yoktur”

Teröristleri Tavuk Gibi Kesemiyorsan, Teröristlere Yakışan İdam Kararını Gündeme Oturtamıyorsan, Dokunulmazlık Zırhına Sığınıp; Devlet ve Devlet Birimlerine Dil Uzatan (Hainlik düşünen) Vekillerin Dokunulmazlığını Kaldıramıyorsan (Bunlardan Kurutulmak İstiyorsak) Başka Yolumuz Yok!

Havlamasını bilmeyen köpek, sürüye kurt çağırırmış. Milletin siniriyle oynamayınız, sabrımızı da zorlamayınız. Ülkemizin güvenliği, milletimizin huzuru için kahramanca mücadele eden ordumuza dil uzatanların dili koparılmalı, başları ezilmeli.

‘CHP Hem Kendisine Hem de Devlete ve Millete Yazık Etmektedir’

HDP, PKK Ve FETÖ Seviciliği CHP’nin Başına Büyük İşler Açacak…

‘Ulusalcı, milliyetçi’ diye bildiğimiz bir CHP içindeki bir şahsiyet bile bunu yapacak seviyeye gelmişse, CHP’nin vay haline demek gerekiyor. CHP tamamıyla FETÖ’ye, HDP’ye, PKK’ya teslim olmuş vaziyettedir. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk hayatta olsaydı hepinizi asardı.

Kişiliksiz ve ahlaksız topluluk içerisinde olanlara net cevabım. TSK bu ülkenin namusudur. Namussuzlar anlayamaz. Kahraman Ordumuz bağımsızlığımızın ve egemenliğimizin korunması için milletimizin emrindedir. Gücü ve kabiliyetleri ile tüm dünyanın takdir ettiği bir ordudur. Milletimiz için eşsiz bir değerdir. Sen bunu anlayamazsın ey hadsiz mahluk. Türkiye Cumhuriyetinin şerefli ordusuna satılmış demek satılmışlığın ta kendisidir.

Sahada olduğu her bölgede destan yazan, dosta güven, düşmana korku salan Kahraman Ordumuzla gurur duyuyoruz.

Türk Ordusu, beşeriyetin ve medeniyetin iftiharıdır. Ruhunu satmış olanlar, bu hakikati idrak etmekten acizlerdir. Seviyesiz ifadelerle Türk Ordusuna dil uzatanları şiddetle kınıyorum. Peygamber ocağımızı almaya da, satmaya da hiçbir kimsenin gücü yetmez. Vatanıma, milletime, Türk Ordumuza canım feda olsun. 

Ne Mutlu Türküm Diyene M.Ç.

Ya Sev, Ya Terk Et

Ne Mutlu Türküm Diyemeyen Zihniyetler Ülkemizi Terk Etsin

Bu yazı 2992 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Vatandaş
    1 yıl önce
    İhanetin telafisi olmaz, olamazda.... Haine ödün verildiği sürece ihanet çemberi kırılmaz... Adam Türk Ordusunu tanımıyorsa kusura bakmayın. Tanıtacaksın o zaman… Çevireceksin namluyu biz sizi de hizmet ettiğiniz odakları da hiç tanımıyoruz diyeceksin gereğini yapacaksın… Bak bakalım bir daha konuşabiliyorlar mı? Türk Ordusu ve Emniyetine laf söylemek kahpeliktir.