Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Milleti Yaşat ki Devlet Yaşasın…

11 Eylül 2016 - 17:29 - Güncelleme: 11 Eylül 2016 - 19:44

İmralı canisi bebek katiline TBMM'den 422 oyla 7 gün bayram açık görüş izni.

 

Oylama;
 

AKP=317
 

CHP=59
 

HDP=Tamamı
 

MHP= Red
 

Bu Tabloyu Unutmayın..

 

Hakikaten unutmayın ve unutturmayın. Sonra geri zekâlılar inkar ediyor. Biz aynı filmi idamın kaldırıldığı oylamada da gördük.

 

Verdiğimiz vergilerin teröre ve terör destekçilerine harcanmasını is-te-mi-yo-ruz.

 

Peygamber'imiz söylemiş (sav) gün gelecek dünyayı Türkler yönetecek demiş diye biliyorum. Yavaş yavaş o zaman geliyor. Ne Mutlu Türk'üm diyene.

 

Apo piçini asamadınız...FETÖ’yü nasıl asacaksınız...İdam yasasını meclise getirin..Ne Bekliyorsunuz...Kimse kusura bakmasın, farklıda düşünmesin şu anda köprü neyi istemiyoruz...bu satırlarımla da bize geri zekalı bir düşüce içerisinde neyi demeyin bu sözcüğü kullanmaya yeltenmeyin. İdam yasasını istiyoruz. Derdimiz bu.

 

Cizre'de yapılan hain saldırıda kullanılan Araç HDP Belediyesine ait çıktı. HDP'li Belediyeler HDP'li Milletvekilleri gözlerimizin içine baka baka hainlik yapıyorlar. Ne zaman temizlenecek bu hainler? Dokunulmazlıklar ne zaman fiilen kalkacak idam ne zaman geri gelecektir? Bunların cevabını bekliyoruz.

 

Ne oyalayıp duruyorsunuz bu milleti?

 

Geçtiğimiz hafta son 48 saatte 27 şehit! Türk milletinin başı sağ olsun, Allah ailelerine ve sevenlerine sabır versin. Şehitlerimizin mekanı cennet olsun.

 

Allah, bizi yönetenleri de hidayete erdirsin ki iyi düşünüp iyi kararlar verip (dün verdikleri, pkklı öğretmenleri ihraç etme kararı gibi) bu beladan Türk milletini kurtarsınlar.

 

Pislik ve şerefsizin önden gideni olarak bilinenleri imha ediniz, yok ediniz. Sizden bunları istiyoruz.

 

Unutmadık Unutmayacağız diye yatıyoruz
 

Unutmadık Unutmayacağız diye kalkıyoruz
 

Günler bu şekilde devam ederken
 

Atı alan Üsküdar'ı çoktan geçti

 

Anlamayana.....

 

Şehitler ölmez dedik Öldükleri ile kaldılar
 

Bayrak inmez dedik Bayrağımızı defalarca indirdiler
 

Vatan bölünmez dedik Paramparça ettiler
 

Ezan dinmez dedik bekliyoruz her zaman ki gibi

 

Anlamayana.

 

Yapacağız edeceğiz gömeceğiz deyipte
 

Cılız tepkiler verdikçe üzerimize geldiler
 

Verecek bir şeyimiz kalmadı Kırımızı, beyaz Ay yıldızlı bayrağımızdan başka
 

Sakın ha Sakın Ha

 

Anlamayana

 

YPG'ye Bağlı İngiliz Terörist Grup Eceline Susadı. Gözünüzün içine baka baka T.C mize meydan okuyorlar. TSK’lerine karşı savaşacağız diyebilen itleri neden konuşturuyorsunuz?...

 

Aynen öyle herkes itine sahip çıksın diyorum.

 

Tıpkı Çanakkale’de olduğu gibi 7 düvel geliyorlar hala Çanakkale’nin acısını unutamamışlar. Ama her zaman olduğu gibi yine yenilecekler ve ölümü tadacaklar bu itler.

 

Ya arkadaşlar bu ülke Irak oldu, Suriye oldu, Libya oldu da bizim mi 
haberimiz yok? Nerede bu Cumhuriyet savcıları, nerede bu devleti yönetenler nerde?

 

Bundan sonra kan var, ölüm var diye mesaj veren Demirtaş denen şahıs devletten maaş alıyor. Aloooooooo.

 

"Türk Silahlı Kuvvetlerinin, anayasal düzen içinde yasalarla belirlenmiş tek bir emir komuta yapısı vardır. Bu yapı dışında, teşkilat ve faaliyetlerimizde, hiçbir kişi ve oluşumun etkisi söz konusu olamaz. Türk Silahlı Kuvvetlerinin bilinen en önemli vasfı disiplinidir. Bu disiplinin temeli, ruhu ‘mutlak itaat’tir. Bizi biz yapan bu anlayıştan asla taviz verilmesin” diye haykırıyoruz.

 

O şekilde tüm hainler bugün ortaya çıkmış durumda. Bir canımız var Allan nasıl alacaksa onun takdiridir. Vatanımız, bayrağımız, ezanımız, dinimiz için ölüm geldiği zaman emaneti bu durumlara göre teslim ederiz. Allah şerefli ölümler nasip etsin. O hainlere de masumların kanına girmeye fırsat vermesin" diyoruz.

 

Kurban bayramı dolayısıyla hapiste bulunanlara verilen açık görüş iznine Abdullah Öcalan da dahil edildi. Ne çabuk unuttunuz hey yetkililer şehit ve gazilerimizin acılarını? Bir tarafta bu yanlışlıklarınızla Apo’yu güldürüp diğer tarafta şehit ve gazi ailelerimizi ağlatıyorsunuz. Bu adalet mi? Açık görüş izni vermeyin de Türkiye’mizin nasıl yönetildiğini iyi anlasınlar bu hainler.

 

Teröre destek veren belediyelerde hendek kazma, bombalı ve silahlı saldırı, roketatarlı saldırı, terör eylemleri, belediyeye ait araçların hendek kazma ve barikat kurmak için kullanılması, belediyeye ait araçlarla terör örgütü mensuplarının cenazelerinin taşınması, terör örgütü propagandası gibi olayların yanı sıra yapılan arama çalışmalarında çok sayıda mühimmat ele geçirildi. Bunları gözümüz görmüyormuydu?

 

HDP, DBP, DTK, HDK ve KJA, PKK lideri Abdullah Öcalan'dan haber alınamadığı gerekçesiyle milletvekilleri, partililer, sanatçıların katılımıyla süresiz dönüşümsüz açlık grevi başlatılmıştı. Adalet Bakanlığı, verdiği bu izinle HDP'nin dile getirdiği Öcalan'ın sağlık sorunlarına ilişkin iddialara cevap vermiş olacak. Görüşmenin ardından açlık grevlerinin de son bulması bekleniyor olması acizliğinizi, beceriksizliğinizi ortaya koymuyor mu sizce?

 

Terör örgütleri ile işbirliği içinde olduğu belirtilen 28 belediyenin 24’ü HDP'li olurken 3’ü AK Partili, 1’i MHP'li

 

İçişleri Bakanlığı, PKK-KCK ve FETÖ'ye yardım ve destek verdiği gerekçesiyle, haklarında yürütülen soruşturma ve kovuşturmalar kapsamında görevden alınan 28 belediye başkanının yerine kanun hükmünde kararname gereği 28 kişiyi görevlendirdi.

 

28 belediyenin yönetimi teröristte değil, 28 belediyenin yönetimi Kandil’in talimatında değil, ay yıldızlı bayrağa kendini adamış insanların yönetimiyle devam etmelidir. Şimdiye kadar bu uygulamaları neden yapmadınız?

 

Kandil’de Karayılan, İmralı’da Öcalan, Mecliste Demirtaş!!

 

Yeter artık Kandilin kontrolünden çıkılıp, Devletin kontrolüne geçilsin. Milletin paralarıyla teröristlere terör yaptıranlar hakettiği cezayı almalı. Herkes haddini bilecek!

 

Örgüte Değil, Millete Hizmet olsun artık. Dokunulmazlıklar süs olsun diye mi kalktı?

 

Ülkenin önemli bir dönemden geçtiğini her haber ve köşe yazımızda belirterek, FETÖ ve PKK’ya karşı mücadelenin terörün kökü kazınana ve terör sorunu bu topraklarda ortadan kalkıncaya kadar sürdürülmesini talep ediyoruz.

 

Şayet ciddiyseniz “Dünyayı Türkler Yönetecek” ifademizi yabana atmayınız, bu sözümüz kulağınıza küpe olsun, artık uyanınız diyoruz.

 

Türkiye’de ezanları susturmaya, bayrağı indirmeye, vatanımızı bölmeye, milletimizi parçalamaya, bu eli kanlı örgütlerin ve arkalarındaki güçlerin, nefesi de, takati de yetmeyecektir.

 

İdam yasasını getirirseniz bu iş biter.

Bu yazı 17832defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum