Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Yeter Artık

11 Şubat 2020 - 19:25

Yeter Artık Yeterrrrrrrrrrr

Türkiye Şehitlerine Ağlıyor

İdlib'de iki ayrı saldırıda maalesef ki, 8+5=13 askerimiz Şehit olurken, 9+5=14 askerimiz de yaralandı. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan olaylarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için acil şifalar diliyoruz.”

Kendi askerlik yapmayan, çocuklarını askere göndermeyenlerin şehitlerimizin tabutlarına yaslanıp şehitleri övmesi çok zoruma gidiyor.

Şu bir iki hafta içerisinde şehit olan askerlerimizin içinde bakanın çocuğu, generalin torunu, ünlü işadamının yeğeni, yüksek bürokratın kardeşi, diyanet işleri başkanının damadı var mı? Evlat sizin olmayınca ne kadar kolaydır feda etmek. Nokta.

Şehitler ölmezmiş!

Sor bakalım sabahlara kadar başında bekleyerek büyüten annenin yüreğine!
Sor bakalım düşüp dizini kanattığında içi yanan babaya!
Sor bakalım saçının teline zarar gelmesinden korkan kardeşe, arkadaşa!
Sor bakalım ömrünü birleştirme hayali kuran/birleştiren sevgiliye/eşe!
Sor bakalım geri dönüşünü sabırsızlıkla bekleyen evlada!

Sayılarla ifade edilen ölümler, siyasi rant için ajite edilen hayat hikayeleri, ertesi güne kalmadan unutacağımız insanlar..

“Bize de nasip olsun diye dua ediyoruz” diyen siyasilere de -madem nasip işi bu- duaları kabul olsun, nasip olsun da kim ölüyor kim kalıyor öğrensinler!

‘Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil!’

Hiçbir Konu Milletimize Net Anlatılmıyor. Kimin Kurtuluş Savaşı, Amaç Ne?

Demek ki Rusya bizimle alay ediyor. Esed itinin bizi vurduğu silahlar Rus malıdır!

Rejim unsurları dediğiniz Suriye ordusunun askerleri değil mi? Açıktan Suriye ile savaş halinde isek neyi bekliyoruz? Girin Suriye'ye gereğini yapın. Her gün Şehit haberi almaktan bu Millete gına geldi, anaları ağlatmayın artık. Verin ateşe ne Suriye kalsın ne İdlib. Bitsin bu kararsızlık...!!!

Yakarım şu dünyayı da tek Türk'ü ezdirmem, Allah şahidim olsun sizi bu sokaklarda rahat gezdirmem! diyen vatan severlere sefer görev emri çıksın. Pinpon topu gibi Rusya ve Amerika arasında gidip gelirsen bu ülkede şehitler bitmez… Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez.

Sayın Devlet Yöneticileri Artık Başsağlığı Mesajı istemiyoruz. Baş istiyoruz!

Misli ile karşılık değil, İdlip’in yerle bir olmasını istiyoruz. İçeride Suriyelileri besliyoruz, dışta savaşıp Mehmetçiklerimizi şehit veriyoruz. Bunu anlatmaktan neden kaçınılıyor?

Allah yar ve yardımcınız olsun, sizi muzaffer kılsın bu yolda. Tam destek.

Selam şanlı mazimize! Selam yarına!
Selam zafer ordusunun silahlarına!
Ey geçmişin yiğitleri! Selam sizlere!
Ey yarının şehitleri! Selam sizlere!

Bölgenin huzura kavuşması için, ülkemin milliyetçisi, sınırlarımızın güvenliği için ordumuzun duacısıyım. Bağımsız Türkiye namusumdur. Allah vatanımı ve evlatlarını korusun.

"101 rejim unsuru (askeri) etkisiz hale getirildi" dediniz de aklıma geldi; peki öyle de Rusya'dan neden hiç tepki yok? Madem Rusya'dan tepki yok, neden rejim güçlerini gözlem noktalarının gerisine atmak için hala bekliyor ve iki gündür Ankara'da Rus heyetiyle görüşmeler yapıyorsunuz? Sahi kim saydı bu 101 rejim unsurunu; damadın İHA'ları bu işi demi hallediyorlar yoksa?

Önce şuna bir dikkat edip isim koyalım. Suriye de, Irakta, terör karargahlarını bombalama, kandile selam söyle.. Yerinde sayan askerlere saldırı olup o askerler ölünce kanları yerde kalmadı de. -----pek de inandırıcı değil -- sonra da şehit de. Edebiyat yap.. Mikrofon delikanlılığı yap.

Beyler kusura bakmayın da İdlip te şehitlerimizi, yaralılarımızı almak için helikopter uçuramıyoruz, bazı angutlar, bunaklar, Şam'a girmekten bahsediyor. Buda tartışılır üzücü bir konu.

Esat, Putin, Tramp, Sudi Kralı, İsrail, Fransa alayınız şerefsizsiniz… Allah'ın azabı sizin üzerinize olsun İnşallah. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Rabbim yaralı askerlerimize acil şifalar ihsan eylesin. Şehit ailelerinin ve Yüce Türk Milletinin başı sağolsun. Rabbim böyle bir acıyı bir daha yaşatmasın inşallah. Kısacası Hedef Şam olsun. Yansın Suriye. Yıkılsın İdlib. Kahrolsun Eset.
 

Bu yazı 3290 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum