Mustafa Çelik

Mustafa Çelik


Bu Ülkede Terör Bitermi?

26 Mayıs 2016 - 11:05 - Güncelleme: 26 Mayıs 2016 - 11:22

Terörüstleri Tavuk Gibi Kesemiyorsan, Terörüstlere Yakışan İdam Kararını Gündeme Oturtacaksınız, Başka Kurutuluşumuz Yok!

 

2002 de terör sıfırdı. 14 yılda teröre zirve yaptırdınız, yüzlerce vatan evladını şehit verdik teröre, bir de şehide kelle dediniz, çözüm projesi dediniz. Silah, bomba depolattırdınız şehirlerde, kandile selam gönderdiğinizi de duyduk elhamdülillah.

 

Bunların onda biri bile teröre yardım ve yataklık yaptığınızın delilidir ama şehit cenazesinde yumurta bana atılıyor, niye onlara atmıyorsunuz demeye getiriyor sözü Sayın Kemal Kılıçdaroğlu. Yalanı yanlışı var mı sözlerinin?

 

Akil adamlar nerede dersiniz?

 

Teröristleri dağdan indirip davul zurna ile karşılatanlar nerede?

 

Çadır mahkemeleri kurduranlar nerede?

 

Yerleri belli olanlar; Şahadete koştu. Aziz bedenleri, uğruna canlarını feda ettikleri al bayrağa sarıldı.

 

Nusaybin'de gebereceğini anlayınca teslim olan terörist kahpeyi ailesiyle (!) buluşturmuşlar.

 

Boy boy fotoğraf çekinmişler…(Ben birini ekledim sadece)

 

Peki bu masum yavrucağı babasıyla kim buluşturacak?

 

Terörist sevici bu kafayla terör biter mi?

 

Apo tutuklandığında dağda kaç terörist vardı ise, şu an ondan daha fazlası var.

 

Apo tutuklandığında kaç terörist vardı ise, o sayısının 3-4 katı terörist öldürülmesine rağmen, yine en az o sayıda var...

 

Terörist öldüre öldüre terörün kökünün kazınılacağına inanıldığı sürece, arkadan gelen terörist sayısı azalmayacağı gibi, anaların yüreklerinin yanması da sürüp gidecek.

 

Keşke bu gerçeği ülkemizde herkes görebilse...

 

Artık bırakalım kısır iç siyasi tartışmaları da, büyük Türkiye'nin inşasına kim nasıl destek verecek bunu tartışalım. Seçimimizi düzgünce yapalım.

 

İyiye doğru gittiğimizin farkında mısınız? Hayır.

 

İnşallah...duamız, dualarımız ve beklentimiz odur ki, bu belanın bir an önce bitmesidir, milletin başına örülen bu çorabın, millet kararıyla baştan çıkarılmasıdır, inşallah çok güzel günler görecek bu necib milletimiz.

 

Ama nasıl?

 

Öldürmekle de bitmez AKP hükümetinin bilerek izlediği yoldan da terör bitmez. AKP’nin hazırladığı bu zemine dayanarak öldürmekle, yüzlerce şehit vermekle terör bitmez. Milletin kafasını bilerek karıştırmak olsa gerek  bu siyasilerin yaptıkları yanlışlar!!

 

40 yıldır bitmeyen ve arkasında maalesef halk desteği olan bir terörün aynı yöntemle ne zaman biteceğini merak ediyorum. 2080'de mi, yoksa 2200 yılında falan mı?

 

Bitmeyecek. Bitmez. Her gün bir, üç, beş, sekiz şehit daha veririz. Ve her gün bir evde daha insanlar kan ağlar. En önemlisi de kimse buna dur demez. Neden biliyor musunuz? Çünkü insanlar zaaflarına karşı gelemiyor. Çünkü kimsenin sözlüğünde empati kelimesi yok. Çünkü hep olan vatanı için savaşan insanlara olur. Tek taraflı söylemiyorum. Biri tarafından kimse öldürülmeyi haketmez. Bir kaç insanın çıkardığı sorunları bir çok insan çekmemeli.

 

Sorunları çıkaran insanları, teröre destek veren, o kişileri bilmem kafanızda tasarlayabildiniz mi?

 

Ne Mutlu Türk'üm Diyene. Biter hemide nasıl biter.. İran’ın yaptığı gibi tuttuğunu tavuk keser gibi kesersen bak nasıl bitiyor hemde ...

 

Terör bitmeye biter de, bu etnik mesele bitmez. Bunlar bu kafada oldukça bu böyledir. Terörist unsurlar kaypak ve korkak bir yapıda olduğu için belli bir irade gösterilirse onun rüzgârıyla bile terör örgütüne diz çöktürülür.

 

Türk ordusu terörle mücadelesini başarıyla tamamlayan 7 ordudan biridir. Uluslararası kaynaklarda bu böyledir. 1999’da devletime hizmet etmek istiyorum, aslında ben de Türküm diyen bir çakalbaşının örgütü mü bitirilemeyecek???

 

'Terör belası ülkemizde çok canlar yaktı ve yakmaya da devam ediyor.

 

Şehitlerimizin evlerinde, baba ocaklarında yaslar var, üzüntü hakim. Şehitlerimizin evlerine şanlı Türk bayraklarımızı asmakla bu işler savsaklanmamalı. Terör belasının üstesinden nasıl gelebiliriz diye Türkiye’yi yöneten liderler gözyaşlarına boğulan şehit eşlerine ve çocuklarına sarılarak teselli bulmaya çalışmamalıdırlar. Timsah gözyaşları dökmemelidirler.

 

“Teröre, hainlere inat daima kardeşlik, daima barış ve daima demokrasi diyeceğiz” diyerek birlik ve beraberliğin özellikle bu günlerde daha da önemli olduğu vurgusunu yapan siyasiler kimi kandırıyorlar? Birlik ve beraberliğin özellikle bu günlerde daha da önemli olduğu vurgusunu yapan vatandaşlar siyasilerden, ülkemizi yöneten liderlerden şehit törenlerinde fazlasıyla üzerine düşeni yapıyor.. Yeter artık göz yaşlarımıza hakim olamıyoruz.

 

Ülke Yanarken, Yakana İdam Diyemeyen İdarecilerden Hesap Sorulmalı, Yargılanmalı…

 

Evet, vatan için şehit olma konusunda elbet sorun yok, sorun ihanette, terörü besleyenlerde, çözüm süreci adıyla besleyip büyüten, destek verenlerde, vatan hainlerinin boynundaki yağlı urganı çıkaran ve geçirmeyenlerde, sorun bu ülkenin idarecilerinde.

 

Bu aziz vatanı korumak, İslam'ın sancağını dalgalandırmak için cepheden cepheye koşan ve bu uğurda canını feda eden bütün şehitlerimizin ruhunu şad eyle Ya Rabbi!...

 

Birliğimize, dirliğimize göz dikenlere, izzetimize, şerefimize kurşun sıkanlara fırsat verme Allah’ım. Dinimizin, milletimizin bekasını sarsacak her türlü dahili harici fitnelerden fesatlardan milletimizi memleketimizi halas eyle Allah'ım. Tarih boyunca nice saldırıya mertçe yiğitçe karşı durmuş insanlarımıza bu cinayetler karşısında metanetli, ferasetli, soğukkanlı ve iradeli olmayı lütfeyle Allah'ım. Fitne ateşiyle bizi tutuşturmak isteyenlere karşı yekvücut olmayı, tek bilek olmayı milletçe hepimize nasip eyle Allah'ım. Allah’ım, şehitlerimizin huzurunda ellerimizi açmış yalvarıyoruz. Kandırılmış, beyinleri yıkanmış, dağlara çıkmış kendi halkına ihanet ettiğini, kendi milletini vurduğunu fark etmeden eli silaha sarılmış bu insanları uyandır. Islah eyle. Islah olmayacaklarsa kahhar ismi celilinle kahreyle Allah'ım.

 

Bugün burada, canı, gözü gibi büyüttüğü fidan gibi delikanlıları, genç yiğitleri yetiştiren ve gururla, iftiharla, dualarla başı dik, alnı açık, gururla, göğsünü gere gere askere uğurlayan annelerin, babaların, emeği geçenlerin kalplerinden geçen duaları da kabul eyle. Amin.

 

Bu yazım umut ederim bazı gafillerin gözünü açar. Ve pkk ile masaya oturup müzakere edenlerin gerçek yüzlerini görmelerini sağlar!

 

Bu masum yavrucağı babasıyla kim buluşturacak?

 

Nusaybin'de gebereceğini anlayınca teslim olan terörist kahpeyi ailesiyle buluşturuyorsunuz... Yayına verdiğimiz bu iki fotograf arasındaki farkı görmezceden gelen kör gözlüleri kınıyoruz. Yorum yüce halkımın.

Bu yazı 18237defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum